Foto ode mne.... 29.01.2011

   Ahoj lidi ,  
     jak jsem vás již před časem na našem FO-RUM informoval - klikni zde - velmi oblíbená část našeho WEBu : foto ode mne dostává v těchto dnech zcela nový charakter.
     Předně - kdo chce plně využít všeho co tato sekce nově nabízí musí se přihlásit - viz. úvodní foto / červená šipka. Po přihlášení  - viz. foto č. 1 zelená šipka bude možné nejen psát a číst komentovat ke zde zařazeným fotkám, ale objeví se vám též nově zřízená (nepřihlášeným neviditelná) sekce : Interní  viz. foto č. 1 žlutá šipka.
     Přihlásit se může pouze ten kdo má správné a hlavně platné přístupové heslo. Toto heslo by měl mít každý kdo je veden v sekci : naše ksichty Pokud někdo z vás je v této sekci veden a přesto se mu
nedaří přihlášení - prosím neprodleně mne kontaktujte - volejte mi prosím vždy večer po 20:00 hodině na SKYPE
nebo na mobil. Díkes (kontakt je v konci stránky)

   Věci praktické :
   poté co vyplníte přihlašovací tabulku viz. foto č. 2 nezapomeňte zaškrtnout políčko : zapamatuj si mě - viz. foto č. 2 hnědá šipka. Pokud zaškrtnete políčko "zapamatuj si mě", uloží si prohlížeč přihlášení k vám do počítače a když příště přijdete na stránku, nejprve si zjistí, jestli máte uloženo přihlašovací "cookie". Pokud ano, tak vás rovnou přihlásí, bez  nutnosti vyplňovat údaje.
   Toto přihlášení se vztahuje též k sekci : VyKal a také k sekci : Testujeme. Jinými slovy

foto č.1

jedním přihlášením jste ve všech našich databázích přihlášeni až do doby než se odhlásíte.
   Toto sjednocení databází (kdy stačí jedno přihlášení) se vztahuje pouze na ty z vás kteří jste vedeni v sekci naše ksichty. Ostatní mohou fotky pouze prohlížet bez možnosti čtení a psaní komentáře jakož i bez možnosti vstupu do sekce Interní.
   Pevně věřím, že toto opatření uvítáte stejně tak jako nové pravidlo pro uvedení do sekce : naše ksichty.
   Věci zásadní :
foto č.2    Vzhledem k opatření která jsme provedli - tedy aby neztratili s odstupem času smysl,
je nutné také upravit pravidlo pro uvedení (zápis) do sekce naše ksichty
  Do dnešního dne byl do sekce naše ksichty zapsán (a tím pádem získal všechna přístupová hesla) každý kdo o to požádal. Ode dnešního dne je podmínkou pro zápis do této databáze (a potažmo získání přístupových hesel)  účast alespoň na jedné naší akci.
  Při požádání o zřízení osobní prezentace (zařazení do sekce naše ksichty a tím pádem získání přístupových hesel) je tedy nutné aby byla v zaslaných fotkách (které mi zasíláte pro zřízení osobní prezentace) alespoň jedna  fotka která dokládá vaší účast na ká_čtrnáctkové akci . 
   Akcí je do roka tolik, že si stačí vybrat :    - klikni zde -  případně  - zde - a nebo také - tady -
   Myslím si, že toto nové pravidlo pro zařazení do sekce : naše ksichty  není nic co by se nedalo akceptovat a pevně věřím, že toto opatření přijmete s pochopením neboť se jedná hlavně o to aby se zkvalitnila komunikace a eliminovali se nežádoucí prudiči.
   Zde řečené platí také pro FTP přístup do sekce : newbawik  Do tohoto prostoru vám bude heslo zasláno také až po uvedení v sekci naše ksichty. Zároveň naléhavě žádám všechny kteří již mají toto přístupové heslo aby si jej nechali pouze a jenom pro svou vlastní potřebu - díkes.
   Ještě jedna technická : jediným místem kde se ještě mohou nežádoucí slaboduší jedinci zviditelňovat (krom fóra které si jak doufám ohlídáme) tedy budou komentáře pod články a proto dopředu upozorňuji, že scestné komentáře
pod články budou mazány (včetně reakcí na ně) bez předchozího upozornění.

   Co říci v závěru?
   stejně jako již mnohokrát bych chtěl (a myslím že mluvím za všechny) poděkovat Vogimu
za další perfektně odvedené práce
DÍKES chlape
Výpis souvisejících článků

1) Foto ode mne
2) Newbawik
3) Testujeme
4) Další rok provozu
 
 
foto : archiv K1400

    zde je na mne spojení

informace o bezplatném SKYPE volání naleznete zde - klikni -

 

k1400cz

   +420 777 812288

volací SKYPE znak :

 

 Zpět do sekce : náš WEB :

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

       
Jim (poruba.net) 29.01.2011 01:18
Malý dotázek, v souvislosti se sekcí interní, dá se přesunout stávající foto z jiné sekce do interní a jestli jo tak kým ? Díkes
Generál (cservis.cz) 29.01.2011 01:31
Každý kdo vloží fotku tak jí může také editovat - tedy mazat, měnit svůj komentář pod ní, přesunout do jiné sekce atd.... Ovšem vždy pouze svou naposledy vloženou fotku. Jakmile vložíš další tak již tu předchozí editovat nemůžeš. Pokud by jsi přesto takovouto potřebu měl (což by bylo podivné neboť další fotku můžeš vložit až druhý den - máš tedy dost času rozmyslet se a vyhodnotit zda jsi vše udělal správně) musíš oslovit Vogiho.
Jim (poruba.net) 29.01.2011 01:41
Miro, diky za info
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser