Foto ode mne....

   Ahoj lidi ,  
   je pro mně opravdu velkým svátkem psát tyto řádky ve kterých vám VŠEM přináším následující radostnou informaci.
     Dnešním dnem náš kamarád Vogi zpojízdnil zcela novou sekci Foto ode mne.... kterážto poskytne možnost - doslova každému - spolupodílet se na úrovni našich Ká_čtrnáctkvých stránek
     Do nově otevřené části našich stránek : Foto ode mne... může tedy vkládat fotky, každý kdo je veden v našem SEZNAMU (sekce: naše ksichty).  Fotky vkládáte přímo ze svého PC a jak jistě velice brzo zjistíte vše je velmi jednoduché a přehledné.
   Po přihlášení stačí pouze zvolit správné téma (jedno ze tří
předvolených), "vymyslet" pro fotku název, který můžete dále doplnit výstižným popisem fota (textem). Poté vložíte fotku a odešlete tlačítkem : uložit
   Vkládaná fotka bude automaticky upravena na přednastavený rozměr - přesto prosím nevkládejte (vlastně to ani nejde) fotky většího objemu jak 500 kB (0,5 MB)
   Počet vložených fotek je omezen následovně. Každý může vložit v jednom dnu 3 fotky. Pozor - pouze posledně vloženou fotku je možné editovat (tedy upravovat - a to jak texty, tak přehráním snímku). Proto je vhodné si vždy vše po odeslání fotky zkontrolovat (včetně textu) pohledem na reálné zobrazení a teprve poté vkládat další fotku.
   Velmi důležité :
   a) většina z vás na mou výzvu k aktualizaci osobních údajů již reagovala - přesto znovu upozorňuji, že vaše osobní údaje v databázi naše ksichty musí být aktuální a to hlavně e-mail adresy. Pokud tomu tak nebude není technicky proveditelné odeslání hesla které budete potřebovat pro vkládání fotek.
   b) heslo pro vstup do sekce Foto ode mne.... obdrží každý kdo je veden v seznamu v nejbližších dnech na e-mail uvedený v databázi. Automatem doručené heslo si dobře uschovejte i v případě, že momentálně neplánujete možnosti vkládání fotek využívat, neboť toto heslo bude i dále využitelné (pro budoucí novinky na našich stránkách). V případě ztráty heslo neumí přečíst ani administrátor, lze ale nechat systémem vygenerovat nové.
   c) přihlašovací jméno pište naprosto přesně tak jak jej máte uvedeno v databázi - tedy včetně začátečního velkého písmene a diakritiky. Heslo nemusíte stále opisovat - stačí si jej dvojhmatem zkopírovat (Ctrl+C) a vložit (Ctrl+V).
   Další důležité :

   do této nově otevřená sekce se dostanete jediným kliknutím v úvodním fotu - viz. foto vpravo žlutá šipka. Další dva možné vstupy z úvodního fota již zřejmě používáte a tak je na fotu uvádím spíše pro úplnost informace. Standardním odkazem pak z menu aktualizace.
   Podstatné - prosím čtěte!!! :
   pevně věřím, že vlastní smysl této sekce správně pochopíte a budete ji využívat nejen hojně
ale také s rozmyslem. Tato sekce nemá v žádném případě suplovat fotogalerie z jízd a vyjížděk. Měly by se zde objevovat fotky, které mají svým obsahem cosi (případně komusi) sdělit. Samo sebou že lze vkládat i fotky humorné, ale podstatné je to aby zařazená fotka něco sdělovala. Může to být i určitý detail stroje, můžete si tuto sekci rovněž kombinovat s fórem ("provázat" při určité konverzaci). Jak? - je to velice jednoduché. Zařadíte ze svého PC fotku do sekce Foto ode mne....  (příslušný snímek, nákres, skicu.....) a při konverzaci se na tuto odvoláte hypertextem.
   Samozřejmě, že se k zařazeným fotkám na fóru můžete také vyjádřit (diskutovat) neb každá fotka má podpis toho kdo jí vložil a tak můžete využít na fóru sekce : konkrétně pro a vyžádat si další informace k zařazené fotce.
   Takže toliko pouze namátkou nač vše lze nově otevřenou sekci využít. Podstatné však je - jak již bylo řečeno, aby
vámi zařazená fotka byla zajímavá pro širší okruh lidí.

   A co fotky z vyjížděk?
   vás zřejmě napadne po přečtený s vrchu uvedeného. Souhlasím s vámi - tyto jsou také třeba vyřešit neb současný stav je velmi nepřehledný a bylo by škoda tyto kvalitně nearchivovat tak jak se tomu dělo v letech minulých. Na daný moment je stav takový - že se přihlásil Berda
který je ochoten fotky z vyjížděk zpracovávat ovšem podstatná je vždy dobrá komunikace s pořadatelem vyjížďky a zaslání podkladů jakož i pozdější "otextování" zpracovaného.

   Newbawik
   bez kterého by bylo vše velmi složité bude samo sebou fungovat paralelně s našimi stránkami nadále a pokud se povede udělat Micahovi zamýšlené nebude to mít chybu Na téma vkládání fotek do prostoru Newbawik se na našem fóru rozvinula poměrně obsáhlá diskuze a tak pouze shrnu, že skutečně nemá cenu nahrávat nekvalitní (rozmazané) fotky ovšem na druhou stranu není vůbec od věci pokud jsou některé fotky hodně podobné neboť to co neosloví jednoho může
udělat velkou radost druhému a pokud nás netlačí prostor - proč ne.

   V závěru stejně jako v úvodu
   dnešního článku bych chtěl (a myslím že mluvím za všechny) poděkovat Vogimu za
obrovský kus perfektně odvedené práce
DÍKES chlape
   Výpis souvisejících článků

1) Pár slov o našem WEBu
2) Volné pokračování
3) Další rok provozu
 
 
foto : archiv K1400

    zde je na mne spojení

informace o bezplatném SKYPE volání naleznete zde - klikni -

 

k1400cz

   +420 777 812288

volací SKYPE znak :

 

 Zpět do sekce : náš WEB :

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

       
Nodzi (ip2long.net) 08.09.2007 10:19
Sqelá práce.
Fáfa (upc.cz) 08.09.2007 14:02
HOLA HOP HOŠI JSTE MAKÁČI
Bubák (38.13) 08.09.2007 15:00
Vogi, Generále :-))
Vorel (coprosys.cz) 09.09.2007 08:03
Pánové to némá chybu!!
Kouťas (scnet.cz) 09.09.2007 09:05
JO, bezva práce. Jenže já byl dnes ráno ve své poště dřív, než na K1400. "Kdosi" mi poslal z mě neznámé adresy jakési heslo a tak jsem to hned smazal... Možná měla být upoutávka na celou tuto záležitost trochu lépe avizována - PŘEDEM. Takže jsem o heslo přišel a prosím o vygenerování a zaslání znovu. Díky.
Generál (cservis.cz) 09.09.2007 09:31
POZOR - heslo vám bude zasíláno z e-mail adresy : www-data@susan.superhosting.cz Takže heslo NEMAZAT ale uložit ;-)
Želva (55.16) 09.09.2007 09:36
Jo Kouťas máš recht, kdybych o tom nevěděla tak to taky smáznu.
Vogi (upc.cz) 09.09.2007 09:39
Dnes ráno by měli mít všichni hesla ve svých mailech, predmět: K1400 heslo.
Vogi (upc.cz) 09.09.2007 09:44
Maily rozesílá script na serveru, proto ta adresa. V případě potřeby necháme vygenerovat nové, to není problém.
Generál (cservis.cz) 09.09.2007 09:58
To : Kouťas - máš v e-mailu nové heslo ;-)
Míra (gov.cz) 09.09.2007 11:06
Díky.
Durdis (cservis.cz) 09.09.2007 11:36
Vogi a Generále. Opravdu super nápad a dobrá práce. Mám ovšem taky problém s tím heslem. Stalo se mi to samé co Kouťasovi. A tak Vás prosím nové heslo. Díky moc za vše!!!
Nikola (nextra.cz) 09.09.2007 20:09
Je to super a když čtu o smazaných heslech tak se musím smát. Taky jsem to heslo chtěl smazat, ale před výmazem jsem sem raději zabrousil. :-)) No a jinak ? Škoda, že jsem furt někde v pr.. jinak bych se rád podělil o zážitky z cesty do Moskvy, z cesty na Furka pass (snad jsem to napsal správně) a nejposlednější adrenalín malým letadlem z Chicaga do Bangoru(USA),Goos Bay (Kanada), Narsarsuaq (Gronsko), Wick (Skotsko), Praha(severně Bechyně :-))
Kaplan (iol.cz) 06.02.2008 20:08
halooooo Mirkůůůůů bo Vogiiiii prosím vygenerovat heslo díky.kl_
Kaplan (iol.cz) 10.02.2008 11:08
Generále díky došlo a funguje.
MIREK (metaldyne.cz) 14.02.2008 17:45
Čauky jmenuji se Mirek 54let sedlám 3sezonu Maraudera vz800 jsem kousek od Brna jezdím jen s kámošem a chci vám pochválit vaše stránky nemá to chybu snad se někdy v sedlech potkáme
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser