Další rok provozu....  

  ....našich stránek, který již měsíc "ukrajujeme" bude tak trochu jubilejní neboť se jedná o v pořadí již pátý.
     Stejně jako v létech minulých vás v této informaci však nebudu unavovat zbytečným vypisováním toho co se ve čtvrtém roce provozu našeho WEBu povedlo neboť pevně věřím, že jste vše nově zrealizované nejen velice rychle zaregistrovali, ale také velmi kladně přijali a proto se v dalších řádcích spíše zmíním o tom co se zatím nepovedlo, co bude nutné udělat - předělat, případně změnit.
     Pokud si vzpomenete na obdobný článek ze začátků provozu našeho WEBu pak jsem v něm apeloval na "staré" harcovníky (moto ale též WEBové) zhruba v tomto duchu :
s nově příchozími na naše stránky se nám budou stále znova opakovat jedny a ty samé dotazy. Určitě víte o čem mluvím. Mějte prosím trpělivost se začínajícími a neodbývejte je slovy : to se zde probíralo již desetkrát - najdi si to v historii fóra. Pokud nemáte trpělivost - dá se to pochopit - tak takovéto nebo podobné příspěvky prostě přeskočte. Ono někdy byť lehké odbytí může na dost dlouho odradit. A nejsou zde jen začínající motorkáři, ale také ti kteří začínají práci na PC a jsou rádi, že zatím zvládají vložit příspěvek..... 
   Od doby kdy jsem psal tuto prosbu uplynula již dlouhá doba. S opravdu velkým uznáním musím říci, že drtivá většina z vás tyto řádky zcela správně pochopila avšak ne nadarmo se říká : "častá krůpěj kámen prorazí......." proto bych chtěl využít tohoto článku a obrátit se dnes naopak na nově příchozí a to hned se dvěma žádostmi.
   A) drtivá většina všeobecných (nikoli specifických) dotazů  ohledně začátcích v jedné stopě, stran určitého modelu atd atd..... byla již na našich stránkách řešena zařazením článku - přinejmenším pak prodiskutována na fóru. Prosurfujte si tedy prosím nejprve články a poté fórum neboť je nanejvýš pravděpodobné, že najdete daleko obsáhlejší a kompletnější informaci nežli tu která se vám dostane na váš neustále se opakující dotaz.
   B) prosím věnujte několik málo minut ze svého času přečtení této důležité informace - klikni zde -  Věřte tomu že vytvoření a hlavně sjednocení databáze nebyla malá práce a je velká škoda pokud z důvodu nepřečtení si této informace dochází k neoprávněnému používání nicku. Není to potom příjemné ani vám ani tomu kdo byl již před vámi umístěn v sekci naše ksichty a z nejrůznějších důvodů si doposud neautorizoval nick na fórum.
   Neoprávněné používání nicku (přezdívky) těch kteří jsou již od dřívějška v sekci naše ksichty :
   Jediným možným způsobem jak tomuto zamezit je autorizovat si svůj nick na fórum a to i v případě že do fóra neuvažujete přispívat. Nic to pro vás neobnáší a zamezíte tím tomu - že si vaši přezdívku "přisvojí" nově příchozí který
není v sekci : naše ksichty Pro podrobnou informaci - klikni zde -

   Hledá se :
   většina z vás jistě ví, že provozovat WEBové stránky našeho rozsahu není a ani být nemůže v silách jednoho člověka. A proto, že ani já nedokáži překročit svůj stín - přestože mi mnohdy míří jiným směrem nežli ostatním  (viz. ilustrační foto - skutečně se nejedná o fotomontáž !!!) je nesmírně nutné najít vedle stávajících - další nové - stálé spolupracovníky.
   Každý váš zaslaný příspěvek, článek a iniciativa je přínosem pro chod našeho WEBu

ilustrační foto

avšak přináší sebou také nutnost zpracování čím dál většího počtu dat které se z větší části (i přes vychytávky které s neutuchajícím elánem připravuje Vogi - stejně tak Hollym nově zřízený systém našeho bazárku) musí dále "ručně" upravovat.
    No a nyní se dostáváme k "jádru pudla" této části článku. Vzhledem k tomu, že jsem si velice dobře vědom prodlev v zařazování vámi zaslaného (což je nežádoucí) je pro dobře fungující aktualizace zcela nevyhnutelné najít dalšího stálého spolupracovníka - konkrétně - pro zpracovávání fotodokumentacích z vyjížděk.
   Co to obnáší? V první řadě je zcela bezpodmínečná komunikace pomocí SKYPE. Dále by tento nový spolupracovník měl mít solidní připojení které mu umožní rychlé stahování a nahrávání dat - tedy rychlé připojení k Internetu a v neposlední řadě by měl umět pracovat s některým programem na upravování fotografií. Není toho tedy zase tak mnoho - mnoho však bude času - který je potřeba při zpracování zaslaných příspěvků neboť zařadit zaslané
fotky z vyjížďky bez následného protřídění a úpravy (velikosti, výřezů, jasu, kontrastu, ostrosti....) a návaznosti na komentář jakož i stávající databáze by bylo více nežli "jalové".

k1400cz

   Pokud se tedy najde někdo kdo by byl ochoten na sebe "pověsit" tento ne zrovna lehký a hlavně časově náročný úkol - ozvěte se prosím co nejdříve (kontakt po kliknutí vpravo). Vše další (včetně případné pomoci v začátcích) již společně "dopilujeme".
   V čem jste se již pochlapily
   v dřívějších letech poměrně problémové financování stránek dopadlo pro letošní rok více nežli skvěle. Sice již v tom minulém se ze zaslaných příspěvků dal provoz stránek udržet v chodu ovšem tak nějak mně mrzelo, že se této podpory zúčastnilo co do počtu relativně velmi málo lidí. Pro letošní rok již podpořilo chod stránek cca 50 z vás (a to ještě nemám dubnový výpis) což  je již velice solidní. Chtěl bych tedy alespoň touto cestou poděkovat všem za zaslané příspěvky díky nímž bylo možné bezproblémově nejen zafinancovat chod stránek na celý příští rok, ale také posílit diskový prostor a paměť mého PC.
   Pro letošek tedy spíše ze setrvačnosti nežli z nutnosti zařazuji číslo účtu na který je možné zaslat finanční podporu chodu našeho WEBu.......

9998170257 / 0100 (je to KB expozitura Bechyně a účet je vedený na mé jméno)

   Jako variabilní symbol můžete napsat číslo svého mobilu. Ještě jednou VELKÉ díky všem kteří již přispěli a předem díky také těm kteří ještě přispějí..... Příspěvek je samozřejmě naprosto dobrovolný a jeho částka neveřejná. Příspěvek na provoz našich stránek k ničemu nezavazuje ani ničím neopravňuje.
   Co se ještě nepovedlo :
   Zatím ještě nemáme zřízenou funkci vkládání fotek z PC. Pevně věřím že Vogi v případné spolupráci s Hollym na tomto máknou čímž by jsme získali praktici nepřetržitou aktualizaci stránek. Ovšem toto - tedy zprovoznění možnosti vkládání fotek vy ovlivnit nemůžete avšak to v čem by jste mohli přispět a v čem náš WEB silně pokulhává je sekce článků : moje "MÁŠA" Nechce se mi věřit že tak málo lidí má co říci ostatním o svém stroji. Přitom jsou tyto články velmi (ne li nejvíce) žádané a vždy se setkávají s velkým zájmem a nic na tom nemění ani pokud již o vašem stroji na stránkách článek máme. Vždyť čím více zkušeností s určitým modelem - tím lépe. Shrnuto a podtrženo obě strany mají nad čím se zamyslet a v čem se pochlapit

 

 

 

 

 Jak jsme na tom? ......současný stav je takový, že je na našich stránkách umístěno cca 4,25 GB které jsou v 2.390 složkách jenž obsahují 71.500 souborů. Poměrně velký podíl objemu (tedy MB) mají manuály a ve složkách to jsou hlavně fotografie. Pro nastávající rok je objednáno 5 GB prostoru a tak by neměl být nejmenší problém umístit úplně vše co mi zašlete. V případě potřeby náš prostor rozšířím - dokoupím z rezerv.
   V závěru
   bych chtěl poděkovat nejen stálým spolupracovníkům kteří pomáhají s chodem našich stránek, ale také vám všem kteří jste pomohli svými články, zaslanými fotografiemi a dalšími aktivitami zatraktivnit nejen naše stránky, ale také vyjížďky a akce z nichž se některé stávají již velmi vyhledávané. Pevně věřím, že se i v dalším roce najde dost lidí ochotných udělat něco pro ostatní........

 

 

Vogi - tvorba a zpráva všech databází včetně anket

 

Arči - autor a zpráva chatu, obchodu a tvorba tlačítek

 

Zdenek VZ 800 autor nové verze našeho fóra

   

Hledá se

Holly - autor a zpráva našeho bazárku

 

Profesor - překlady zahraničních článků

 

??? zpráva foto galerie vyjížděk

   Stejně tak věřím, že se i v letošním roce najde několik nových tahounů (jako v tom minulém) kteří se zapojí do dění okolo našich strojů ve velkém stylu. Vždyť kdo by si pomyslel, že například ....... a také ..... stejně jako mnoho dalších byli ještě loni nejen na našich stránkách, ale také na vyjížďkách
a akcích nováčci?
   Výpis souvisejících článků

1) Pár slov o našem WEBu
2) Volné pokračování
foto : archiv K1400

    zde je na mne spojení

informace o bezplatném SKYPE volání naleznete zde - klikni -

 

k1400cz

   +420 777 812288

volací SKYPE znak :

 

 Zpět do sekce : náš WEB :

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

       
Luděk (nextra.cz) 07.05.2007 10:10
Jakožto skorozakládající člen k1400-nyní lehce pauzírující na BMW R1200ST-zdravím všechny při příležitosti tohoto jubilea a těším se na svůj remake příští rok / na novém Harleyi-Davodsonu !!/. Luděk /doktor/.
Horachlap (net24.cz) 07.05.2007 11:28
Na to, že je nás v xichtech již přes 200, tak 50 přispívajících se mi zdá trošku málo. Když si spočítám kolik peněz spálíme na vyjížďkách, tak si myslím, že poslání nějaké té stovky nenabourá nikoho rozpočet. A nejde přece jenom o veb. Generál má uskladněné u sebe hrnečky, nášivky, objednává spony a opasky. Na ty je potřeba do začátku taky nějaká hotovost. A jestli na tom má Generál nějakou kačku navíc, má ji má zaslouženě . Dělá toho pro nás dosti. Howk. Indián/Horachlap
Fáfa (upc.cz) 09.05.2007 01:20
je mi ctí k vám patřit pánové a dámy
Dixie (vol.cz) 09.05.2007 09:07
Díky Generále za připomenutí pravidel. Každopádně přeji zdar webu a všem lidičkám kolem něj.
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser