Sjednocení databáze

   Ahoj lidi
     již od úplného začátku založení sekce naše ksichty jsem vždy upozorňoval na to aby jste si zvolili nick, který je pokud možno jedinečný neboť jsem předpokládal, že s odstupem času bude v databázi několik Mirků, Pavlů ....... a nikdo se později nevyzná kdo je kdo. V té době jsem přirozeně nemněl ani tušení, že budeme moci využít další vychytávku a tou je provázání databáze sekce naše ksichty s fórem.
     Současný stav je takový, že toto propojení sekcí : naše ksichty / fórum již funguje a tak se mnohým možná bude zdát, že s informací zde uvedenou přicházím s křížkem po funuse. Není však tomu zcela přesně tak, neboť pokud bych zde uvedenou informaci publikoval dříve - ještě před vlastním
spuštěním tohoto systému - je pravděpodobné, že bych celou věc a potažmo také to co od vás potřebujeme dost složitě vysvětloval. Nyní když systém běží mnozí již vědí jak je důležité mít stejný nick v sekci naše ksichty / fórum. Aby tento systém, který zcela jistě najde i další uplatnění fungoval k vaší spokojenosti je potřeba u těch z vás kteří nemáte přihlašovací jméno do fóra stejné s nickem v sekci naše ksichty požádali o změnu. Tato změna se nechá jednodušeji udělat v přihlašovacím jméně na fórum a o dost složitěji nickem v sekci naše ksichty neboť zde se musí potažmo předělávat i osobní prezentace.
   Důležité - toto sjednocení musí být zcela přesné tedy i ve velikosti písmen a diakritice. Je mi jasné že do fóra se mnozí přihlašujete s malým počátečním písmenem, ale tato změna není tak složitá aby jste jí nemohli podstoupit. Je také možné že se na fóru přihlašujete pod zcela jiným jménem - v takovém případě by bylo i pro věci chystané více nežli vhodné aby jste tuto změnu udělali. Problém je zde myslím pouze jeden, že změnu přihlašovacího jména na fórum nejde udělat v osobním nastavení, ale musí se udělat v administraci fóra.  Pokud tedy chcete toto sjednocení udělat požádejte prosím Vogiho, který změnu přihlašovacího jména provede. Je ale také možné, že někdo jiný váš nick který máte v databázi naše ksichty používá (ať již vědomě nebo nevědomky) jako přihlašovací jméno - v tomto případě nás prosím informujte a bude upřednostněn ten - kdo je v databázi naše ksichty před tím kdo je na fóru.
   Důležité II - v sekci naše ksichty je několik lidí (není jich zase tak málo) kteří ještě nemají uděláno přihlašovací jméno na naše fórum. A právě pro ně jsou tyto řádky určeny. Jestliže na našem fóru zatím nemáte zřízeno přihlašovací jméno - udělejte prosím tak i v případě že nehodláte na fórum psát příspěvky, neboť pokud se na fóru někdo - kdo není v databázi naše ksichty zaregistruje pod vaším jménem pak se mu u jeho příspěvků bude zobrazovat vaše fotografie. Jsem si vědom také toho, že ne všichni kdož jsou v databázi : naše ksichty mají přístup na Internet z vlastního počítače. V takovém případě prosím požádejte alespoň o zablokování vašeho jména pro fórum  které se v budoucnu nechá kdykoli odblokovat (až budete mít přístup na Internet ze svého PC).
   Důležité III - nikde není řečeno a ani tomu tak není, že pro zavedení do databáze naše ksichty musíte mít osobní prezentaci. Je celá řada z vás, kteří nemáte pro zřízení osobní prezentace dostatek fotografií (mělo bych jich být alespoň 5 - 6) ale pro zařazení do databáze naše ksichty vám postačí dvě. 1x vaše foto a 1x foto stroje. Pokud máte alespoň tyto dvě fotografie - zašlete mi je společně s vašimi osobními údaji (takovými které chcete zveřejnit) : jedinečný nick (tedy v databázi doposud nepoužitá přezdívka) e-mail, mobil, SKYPE + město kde bydlíte a zařazení do této databáze již nic nebrání (dva tučně psané údaje jsou nutné - ostatní dle uvážení). Poté co budete zařazeni do databáze naše ksichty si již sami zřídíte přihlašovací  jméno na fóru a vše začne fungovat tak jak má. Nezapomeňte však na již řečené : pokud nemáte na Internet přístup ze svého PC požádejte o dočasné zablokování vašeho jména pro fórum.
   V závěru bych chtěl poděkovat - myslím že mluvím nyní za všechny
   Vogimu za další skvěle odvedenou práci - VELKÉ diky chlape
   Technická poznámka - na základě mojí a Voigho domluvy jsem tento článek ze sebe vypotil já - přestože celý systém vytvořil a zpravuje Vogi. Pokud budete mít tedy nějaké konkrétní technické otázky obracejte se prosím na
něho - stejně tak (jak již bylo řečeno) pouze on zvládne změnu jména na fóru případně jeho dočasné zablokování. Své dotazy a žádosti o změny prosím nedělejte přes fórum, ale zde (vpravo) na  e-mail
   Technická poznámka II -  nové zařazení do databáze naše ksichty jakož i případné změny v již existujícím řeším já. Co je potřeba pro zařazení do této databáze bylo již řečeno a tak myslím, že na daný moment je to vše .
V případě nutnosti bude tento článek doplněn - případně aktualizován.
   Vzhledem k tomu, že již bylo na našem fóru otevřeno několik konferencí na toto téma a v množství příspěvků je opravdu složité podchytit podstatné, tak vás prosím aby jste své věcné připomínky a dotazy psali zde - dole do
komentáře - DÍKES
 

    zde je na mne spojení
Foto : archiv K1400  

informace o bezplatném SKYPE

volací SKYPE znak :

k1400cz

   +420 777 812288

volání naleznete zde - klikni -

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

 

Zpět do článků : náš WEB  

 
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser