Pár slov o našem WEBu

   Ahoj lidi
 

   tento příspěvek byl původně napsán v zimním období 04 / 05 a co bylo impulzem pro jeho napsání je myslím patrné z dalších řádek ze kterých rovněž vyplyne proč je stále aktuální a opakovaně zařazován.

     Možná si někteří z vás všimli, že se počet denní návštěv v poslední době utěšeně zvětšil - z čehož mám opravdu radost. Rovněž do mé e-mail schránky dostávám takřka denně několik nejrůznějších zpráv odeslaných právě ze stránek. Tyto zprávy jsou nejrůznějšího charakteru, ale jedno mají společné. Takřka vždy začínají stejně : Ahoj, máš pěkné stránky ......... Lhal bych pokud bych tvrdil, že chvála nepotěší, potěší a moc - ale dokud vy návštěvníci budete vnímat tyto stránky jako něčí - je jedno zda Generála nebo K1400 nebo .... tak jejich úroveň  musí zákonitě dříve či později začít upadat.
     Byl bych proto velice rád pokud by jste všichni začali vnímat tyto stránky : K1400 jako stránky nás všech - tedy - stránky fandu nejbáječnějšího stylu : chopper & cruiser   Pokud tyto stránky začnete vnímat jako součást
něčeho co máte rádi pak je již jen krůček k tomu, aby jste je pomohli spoluvytvářet. A je úplně jedno jak začnete - třeba jenom tím, že o těchto stránkách povíte svým známým, že si zde založíte svou osobní prezentaci, napíšete článkem na jakékoli téma (články jsou opravdu velice žádané a proč nenapsat například o stroji který již delší dobu sedláte? Takovýto článek pomůže začínajícím mnohem více nežli pokud pročte x příspěvků ve fóru), zasláním zajímavých fotek do jakékoli sekce stránek, příspěvkem do fóra ....
   Možností je opravdu hodně tak proč toho nevyužít? Možná i vaše přispění "do mlejna" bude podnětem pro další kteří ještě váhají. Každý - doslova každý aktivní nově příchozí na naše stránky přináší velké zpestření a do značné míry napomáhá potlačení "ponorkové nemoci". Uvidíte sami, že pokud se aktivně zapojíte do dění na tomto WEBu bude to přínosem nejen pro návštěvníky, ale i pro vás. Již nebudete muset (například) říkat známému : "byl jsem na mašině tam a tam, bylo to super, kdybys viděl ty fotky ....." prostě mu jenom dáte adresu a řeknete ať si o tom přečte váš článek který navíc můžete doplnit o libovolný počet fotografií, mapy, video ........ Pokud si zřídíte svou osobní stránku budete moci svým známým dát odkaz na místo kde máte umístěné své fotografie, články, videa .......... Je mi jasné, že celá řada z vás má své "webovky" a mnoha případech na nich máte kvalitní a velice odborné informace. Zkuste se zamyslet jestli není tak trochu škoda je nenabídnout i pro umístění zde. Vždyť není nejmenší problém dát do článku který poskytnete odkaz i na své stránky ......
   Vizitka
   Jistě mi dáte za pravdu, že vizitka jako taková má na kahánku. Přesto i v dnešní době kdy se kontakt předává hlavně v elektronické formě, formou MMS, SMS ........... má stará dobrá vizitka stále své opodstatnění a mnohdy při
nejrůznějších příležitostech přijde vhod. Navíc pokud si jich několik zastrčíte do dokladů máte je neustále u sebe. Přestože jste mobil a jiné komunikační prostředky nechali z nejrůznějších důvodů doma můžete tak předat kontakt náhodnému známému .......... Důvodů proč ji nosit stále u sebe je celá řada, od těch seriózních až po podložení nohy kývajícího se stolu v restauraci

   Udělal jsem malou sérii vizitek, kterou zde nechávám volně ke stažení. Vizitky jsou udělány ve formátu bmp což vám po stažení tohoto zazipovaného souboru umožní vkládat je jako velice kvalitní obrázek do dokumentu.

260 kB

   Jestliže si tedy budete chtít některou ze zde uložených šablon dodělat (doplnit například svou přezdívku, číslo mobilu, adresu ......) můžete tak udělat i v dokumentu což zajistí pro tisk velkou kvalitu písma (vložit jako obrázek a ve vlastnostech obrázku zvolit obtékání - za text)  V šablonách vizitek naleznete též 2x kompletní vizitku těchto stránek. Pokud si je rovněž vytisknete a při různých akcí je budete rozdávat (ať již přímo nebo třeba strčením za sedlo mašin na nejrůznějších srazech) docela určitě vám nikdo nadávat nebude - neboť je to vcelku decentní předání informace.
   Pro tisk použijte papír alespoň se 170 gramáží. Dnes tento není drahý - A4 v matném provedení stojí něco okolo pěti korun a v lesku okolo deseti. Z jedné A4 získáte 10 vizitek. Pokud by si někdo nevěděl rady jak do vizitky doplnit požadované - tak se se mnou spojte přes SKYPE (volací znak viz níže) a zkusíme to společně. Nebo mi napište konkrétní číslo vizitky a to co je třeba doplnit. Já vám požadované udělám a zašlu e-mailem ve formě dokumentu, takže si vizitku potom pouze vytisknete.
   Zaslané příspěvky :
   zároveň prosím o pochopení všechny kteří mi poslali nebo pošlou nějaké foto či psaný příspěvek - že zaslané není okamžitě umístěno. Takřka !!! KAŽDÁ !!! fotka nebo psaný příspěvek přijde vhod a bude určitě v nějaké vhodné formě  zařazen do příslušné sekce. 
   No tak to je pro dnešek vše a pokud tyto řádky - jak se říká - padnou na úrodnou půdu, budu určitě nejen já rád. Takže lidičky : pište, posílejte příspěvky, fotografie, zakládejte osobní prezentace, rozdávejte vizitky ....  ať to tady pořádně rozjedeme.
 

   Poznámka pod čarou I :
   pevně doufám, že bude tento příspěvek stále aktuální a proto jej občas (jednou za cca 6 týdnů) vřadím do aktualizace, aby byl snadno dostupný pro "nově příchozí".
   Poznámka pod čarou II :
   vzhledem k velkému ohlasu na tento příspěvek bylo napsáno volné pokračování v němž jsou zodpovězeny některé technické a další otázky z tohoto příspěvku vyplývající. Klikni na knihu ......
 
informace o bezplatném SKYPE

   spojení na autora článku

volání naleznete zde

 - klikni -

 

volací SKYPE znak :

k1400cz

   +420 777 812288

Zpět do článků : náš WEB  

 

 

 
 
alovka (vitkovice.cz) 07.04.2005 11:55
Vizitky vypadají dobře, jen to rozlišení 72dpi se mi nelíbí. Bylo by dobré zpracovat je do 300dpi, ať ten tisk trošku vypadá.
(cservis.cz) 07.04.2005 21:07
No je to v BMP takže by se to mělo nechat bez problémů dále upravovat. Pokud by to bylo na 300dpi tak by to nemusela zvládnout paměť slabších PC poslat na tisk.
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser