Testujeme.... 29.01.2010

   Ahoj lidi ,  
     mnozí si jistě vzpomenete, že jsme na našich stránkách měli sekci : Testujeme která "sloužila" k ohodnocení určitého výrobku či služby. Hodnocení mělo soužit ostatním v orientaci při případném nákupu určitého sortimentu nebo při vyhledání služby. Bohužel se tato sekce s odstupem času stala z části neseriozní neboť své hodnocení začali zasílat i osoby které s určitým produktem obchodovali a tento (aniž by byl prokazatelně kvalitní) vychválili až do nebe.
     Nechci tím říci, že v znovu otevřené sekci k tomuto nemůže dojít - může, ovšem tato možnost je do značné míry eliminována již tím, že hodnocení může zařadit pouze ten kdož je veden v sekci : naše ksichty. Ovšem to bych již předbíhal a tak si pojďme o znovu zprovozněné sekci říci něco málo podrobněji.
   V první řadě bych chtěl poděkovat Vogimu - díky jehož profesionálnímu umu a mnoha desítek hodin práce získala sekce Testujeme zcela nový "samoobslužný" charakter který s odstupem času a získáváním poznatků z praxe může

být dále upravován a doplňován.

sekce : Testujeme - k čemu bude sloužit?

   Novou sekci : Testujeme, jsem zařadil hlavně z toho důvodu, že ne každý vládne svému času a potažmo slovu psanému natolik, aby mohl napsat obsáhlejší článek do sekce :
Radíme si. V této sekci : Testujeme proto může každý kdo je veden v ksichtech zveřejnit v několika větách (odstavcích) svou osobní zkušenosti s jím používanou technikou, určitým
produktem nebo službou jež mu byla poskytnuta. Toto své hodnocení můžete doplnit nejen o www link (například na stránky výrobce produktu který právě hodnotíte), ale také celkem o tři fotografie (ve formátu jpg. Jedna fotka může mít nejvýše 0,5MB. Více informací již v nápovědě) které vložíte přímo ze svého počítače (tedy naprosto stejně jako je tomu v sekci foto ode mne)
   Dříve nežli si řekneme několik zásadních věcí které by jste měli dodržovat při vkládání svých příspěvků do této sekce chtěl bych upozornit na to - jak by v žádném případě hodnocení nemělo vypadat.
   Předně si musíte uvědomit, že hodnocení které zde napíšete si po vás bude číst xxx lidí a tak se prosím snažte hodnotit skutečně objektivně - nikdy a to opakuji nikdy nepište hodnocení v euforii nebo bezprostředně po zklamání. Nikdy nehodnoťte jakýkoli produkt aniž by jste s ním měli dlouhodobou zkušenost !!! Je velice neseriozní napsat například kladné hodnocení na helmu kterou používáte pouhý měsíc, dva, tři......
   Co by ve vašem hodnocení nemělo chybět - to jsou technická data produktu který hodnotíte (tedy například u helmy její hmotnost, možnost výměny průzoru, údaj o homologaci....). Ve svém hodnocení nezapomeňte napsat  jak dlouho vámi hodnocený produkt používáte a kolik jste za něj zaplatily.
   V mnoha případech bude velice vhodné vaše hodnocení provázat hypertextovým odkazem s diskuzí na našem fóru a to především co se bude týkat představení vlastní produkce (vašich vlastních výrobků) kdy tento produkt představíte v sekci : Testujeme / ostatní a případné dotazy od čtenářů pak můžete zodpovědět na fórum.
   Podstatné - prosím čtěte!!! :
   Pro dobrou orientaci a správné členění této sekce je nesmírně důležité aby jste si ještě před tím nežli začnete psát svůj příspěvek prošli sekci do které chcete psát svůj příspěvek a zjistili zda stejný produkt který chcete hodnotit již někdo před vámi nezařadil. Pokud tomu tak je - pak zvolíte : přidat hodnocení.

   Uvedu příklad : budete hodnotit pneu : Bridgestone Exedra L307 a tuto již někdo hodnotil před vámi (což jste si zjistili prohlédnutím  celé sekce pneumatiky ještě před tím nežli začnete psát své hodnocení). Proto kliknete na nápis (viz. foto č.1 červená šipka) Bridgestone Exedra L307 a po načtení zvolíte (viz. foto č.2 zelená šipka)  záložku : přidat hodnocení. Ovšem pokud budete hodnotit pneu Metzeler Marathon ME 880 kterou před vámi ještě nikdo

foto č.1

nehodnotil, zvolíte záložku : nový produkt (viz. foto č.3 žlutá šipka)

foto č.2

   Pouze pokud budete tyto pravidla dodržovat může být celkové hodnocené určitého produktu kompletní neboť spoky (tedy body na teploměru spokojenosti) se z vašich jednotlivých hodnocení průměrují. Více v nápovědě.
   Členění sekce Testujeme :
   Zatím je zařazeno celkem 8 sekcí (viz. úvodní foto) které by měli plně pokrýt rozjezd této sekce. Případné doplnění (na základě praxe) je možné a tak k danému tématu pouze doplním, že sekci ostatní můžete (doufám velmi hojně) využít na představení vlastní
foto č.3 produkce (vlastní výroby) jako například : držáky GPS, nosiče brašen, opěrky řidiče,
upevnění podtlakovek, držáky přídavných vypínačů atd. atd...
   Co říci v závěru? Stejně jako v úvodu
   dnešního článku bych chtěl (a myslím že mluvím za všechny) poděkovat Vogimu za
obrovský kus perfektně odvedené práce
DÍKES chlape
Výpis souvisejících článků

1) Foto ode mne
2) Newbawik
3) Další rok provozu
 
 
foto : archiv K1400

    zde je na mne spojení

informace o bezplatném SKYPE volání naleznete zde - klikni -

 

k1400cz

   +420 777 812288

volací SKYPE znak :

 

 Zpět do sekce : náš WEB :

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

       
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser