25 až 27.06

2021

   Dovolte mi Vás, všechny příznivce klidného bloumání krajinou a domácích klobásek, pozvat na již desáté :

JIHOZÁPADNÍ  KLOBÁSOBRANÍ

   Program :
  pátek   25.06

v odpoledních hodinách příjezd do kempu Milavy - KLIKNI ZDE - Večer bude ve stylu volné zábavy.

  sobota 26.06

sraz bude v 9:30 u zámku v Blatné - KLIKNI ZDE - samotný ostrý start bude v 10:00 hodin. Sobotní projížďka bude rozdělena na tři etapy. Mezi etapami se občerstvíme klobáskami a samozřejmě pro každého se najde i jedna na cestu domů.

   Tankovat budeme cca po 120 km. Večer opět volná zábava, pohoda, požívání pochutin a nápojů . Je zvykem, na klobásobraní nějaká ta exkurze nebo zajímavost. No to je vzhledem k situaci dosti oříšek, tedy nikdo o nás nestojí :-). I přesto mám něco rozjednáno a pokud to neklapne půjdeme pěkně po schodech okouknout ten jihozápad ze shora.
  neděle  27.06 to už nechám na vás.
   Věci organizační :

   Ubytování si objednává každý sám na výše uvedeném odkazu, cena bude za ubytovaného nikoli za chatku. Prosím pokud máte požadavky tipu kdo s kým a kde, domluvte se mezi sebou a podle toho objednejte. Při objednávání ubytování uvádějte, že jste z K 1400.

    Na sobotní vyjížďce se bude vybírat startovné ve výši 200,- Kč. V ceně je zahrnuta třikrát klobása a nášivka (z organizačních důvodů nejsou možné různé kombinace startovného, děkuji za pochopení). Startovné není povinné, ale pak doporučuji vzít s sebou svačinu – není plánován oběd.

   Velká prosba :
   Startovné nebudu vybírat dopředu, ale až na místě. Proto prosím všechny, kteří chtějí ochutnat klobásky, aby mi dali vědět na webu nejpozději do úterý 22.6.2021 . Velice mi to pomůže. Dík
   Akce je otevřená pro všechny příznivce moto, legrace a dobré pohodové nálady.
   Nově příchozí prosím o osvojení pravidel jízdy v koloně - klikni zde -
 Hugo....                     Diskuse  a  novinky na fóru Velký flám   -KLIKNI ZDE -
Text : Hugo

   Zde je na mne spojení

 

 
Foto : archiv K1400    

+420 702 034 597
     

/////

 

 

Zpět do sekce : naše akce    

 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser