30.10.2021

 
na tradiční akci :

   Přátelé a kamarádi,

  vzhledem k tomu, že došli Kotvece nebudou v budoucnu ani Bukvice. Letošní ročník je tedy derniéra této akce, při která (vzhledem k okolnostem které nemá cenu rozepisovat - každý soudný člověk to pochopí) bude nutné udělat
řadu změn kteréžto následovně objasním.
 

Předně letošní Bukvice budou pouze jednodenní  v termínu : 30.10.2021

   Samozřejmě chápu, že ti ze vzdálenějších míst
potřebují přijet již v pátek a odjet až v neděli - nic proti ovšem ubytování si budete muset zajistit sami, po své vlastní linii - nebude tedy jako v letech minulých organizačně zajištěno. Možností máte celou řadu a stačí pouze "zagůglit". Jistě vás jako první napadne Kemp Cihelna - POZOR - tento má již nejen nového provozovatele, ale také jiné www konkrétně - KLIK -  ovšem na daný moment je funkční pouze ubytování. Restaurace zde tedy nefunguje. Jistě najdete v Bechyni nebo nedalekém okolí ještě celou řadu možného ubytování, avšak jak již bylo řečeno - ubytování si musíte zajistit po své vlastní linii - nebude tedy organizačně zajištěno.
   Nejdůležitější změnou letošního "osekaného" ročníku je časový harmonogram - POZOR - setkání proběhne na D-H v Bechyni. - POZOR - po příjezdu na D-H vjeďte na zahradu kde zaparkujte (viz foto v konci pozvánky). Hlavně a to v žádném případě neparkujte na dlažbě před budovou D-H a to z důvodu aby byl umožněn vjezd všem ostatním a volný průjezd. Přijet můžete již od 08:30 hoď. Na D-H  kde pro vás stejně jako v minulých ročnících bude připraven šípkový čaj a štrúdl paní Generálové Nezapomeňte si proto sebou vzít ká_čtrnáctkový (ať jsme stylový) hrnek  Kdo jej nemá (nevlastní) bude si jej moci v případě zájmu koupit na D-H

   Sobota - neorganizovaný přesun z D-H na Bechyňské náměstí. 10:45 hoď. Po příjezdu na náměstí se pouze začněte řadit tak jak je obvyklé.
   Sobotní start : 11:00 - "ostrý start" náměstí Bechyně. Je žádoucí přijet na start s dostatečným množstvím benzínu v nádrži - další možnost tankování bude po cca 45km.

sobotní řazení

    Další věci podstatné :

1)  Velmi důležité je - po příjezdu na Bechyňské náměstí  jeďte až dolu kde se na konci náměstí otočíte a pojedete proti kopci. Na úrovni posledně zaparkovaného zastavíte a couvnete šikmo z kopce zadním kolem až k obrubníku (zadní kolo se opře o obrubník).

2 Na místo startu - tedy na Bechyňské náměstí přijeďte skutečně včas neboť zde bude jen velice krátká zastávka a to pouze na seřazení k odjezdu. Na krátkou vzletovou letos vůbec nepojedeme.

Hlavně těm kteří se této akce účastní poprvé

   Těm kteří přijedou na podobnou akci poprvé doporučuji (samozřejmě v dobrém) přečíst si pravidla jízdy v koloně neboť převážná část tato akce se jede ve formaci - klikni -  Prosím, aby jste tuto zcela zásadní informaci nepodceňovali a v článku obzvláště pozorně čtěte pasáže nazvané : Uspořádání kolony, Dorovnání výpadku v koloně a Přechod na jízdu v zástupu
  Archiv této akce :  
2001 2002 2003 2004 2005
2006 2007 2008 2009 2010
2011 2012 2013 2014 2015
z důvodu nepříznivého počasí se tento rok akce nekonala z důvodu covid-19 se tento rok akce nekonala
2016 2017 2018 2019 2020
2021 - derniéra : po devatenácti létech marných pokusů se nám konečně podařilo nalézt BUKVICE.
Bukvice 2009 Bukvice 2010 Bukvice 2011
PPS - 16,30MB PPS - 27,10MB PPS - 11,70MB
   K financování - žádná finanční částka (startovné, vlezné atd) se neplatí - nevybírá. Každý si zaplatí pouze to, co si během akce sám objedná - zkonzumuje.
   Na závěr zopakuji nejdůležitější :
   scuk proběhne na D-H v Bechyni. Po příjezdu na D-H vjeďte až na zahradu kde zaparkujte (viz foto níže).
V žádném případě neparkujte na dlažbě před budovou D-H. Přijet můžete již od 08:30 hoď  - neorganizovaný přesun z D-H na Bechyňské náměstí v 10:45 hoď.

   Pokud bude mít někdo zájem může si na D-H vybrat trička K1400 o kterých jsem informoval - ZDE -
   To je na daný moment vše -  pokud se vyskytnou některé nové závažné skutečnosti bude tato pozvánky aktualizována. Pokud by jste měli případný dotaz - využijte prosím možnosti vložení komentáře pod tuto pozvánku
AHOJ v sedlech Parkování na D-H
 

    zde je na mne spojení
Foto : archiv K1400  

informace o bezplatném SKYPE

volací SKYPE znak :

k1400cz

   +420 777 812288

volání naleznete zde - klikni -

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

 

 Zpět do sekce : naše akce...

       
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser