17.5 až 19.05

2019

   Dovolte mi Vás, všechny příznivce klidného bloumání krajinou a domácích klobásek, pozvat na již osmé :

JIHOZÁPADNÍ  KLOBÁSOBRANÍ

   Program :
  pátek    17.05

v odpoledních hodinách příjezd do kempu Milavy - KLIKNI ZDE - V cca 20:00 budeme moci vyzkoušet nové trendy přípravků na údržbu motorkářského oblečení. Večer bude ve stylu volné zábavy.

  sobota 18.05

sraz bude v 9:30 u zámku v Blatné - KLIKNI ZDE - samotný ostrý start bude v 10:00 hodin. Sobotní projížďka bude rozdělena na tři etapy v rámci první etapy se podíváme na skládku - KLIKNI ZDE -  Mezi etapami se občerstvíme klobáskami a samozřejmě pro každého se najde i jedna na cestu domů.  Tankovat budeme cca po 120 km. Večer opět volná zábava, pohoda, požívání pochutin a nápojů .

  neděle  19.05 odjezd domů.
   Věci organizační :

   Ubytování si objednává každý sám na výše uvedeném odkazu, cena bude za ubytovaného nikoli za chatku. Prosím pokud máte požadavky tipu kdo s kým a kde, domluvte se mezi sebou a podle toho objednejte. Při objednávání ubytování uvádějte, že jste z K 1400.

    Na sobotní vyjížďce se bude vybírat startovné ve výši 150,- Kč. V ceně je zahrnuta třikrát klobása a nášivka (z organizačních důvodů nejsou možné různé kombinace startovného, děkuji za pochopení). Startovné není povinné, ale pak doporučuji vzít s sebou svačinu – není plánován oběd.

   Velká prosba :
   Startovné nebudu vybírat dopředu, ale až na místě. Proto prosím všechny, kteří chtějí ochutnat klobásky, aby mi dali vědět na webu nejpozději do úterý 14.5.2019 . Velice mi to pomůže. Dík
   Akce je otevřená pro všechny příznivce moto, legrace a dobré pohodové nálady.
   Nově příchozí prosím o osvojení pravidel jízdy v koloně - klikni zde -
 Hugo....                     Diskuse  a  novinky na fóru Velký flám   -KLIKNI ZDE -
Text : Hugo

   Zde je na mne spojení

 

 
Foto : archiv K1400    

+420 702 034 597
     

/////

 

 

Zpět do sekce : naše akce    

 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser