1315.07 2018

Místo : rekreační areál obce Bohušov, Moravskoslezský kraj, okres Bruntál

Pořadatel : K1400 ( Severní letka – předsedové )

Popis akce :

   Již deváté a snad ne poslední uzavřené setkání xichtů K 1400 a jejich hostů a přátel  „Slezská Sfyňa“, které je opět po roce pořádáno v rekreačním areálu v obci Bohušov ,kde se již místní počestní občané těší na třídenní burácení motocyklů různých značek. V sobotu večer bude vystoupení hudební skupiny ,která uspokojí i ty nejlepší tanečníky s našich řad . 

 

Samozřejmostí je vyhlašování nejkrásnějších motorek a jejich majitelů a rovněž ocenění kamarádů , kteří se do našich myslí zapsali svým jednáním či počinem.
   K pohodě a ke konzumaci pochutin nebude chybět výborná hudba a o zábavu se postarají perfektní moderátoři z našich řad.
   Vyjížďka bude samozřejmě nepovinná , krátká či delší pro případné zájemce. Toto bude upřesněno na místě pořadateli setkání
   Pozor ! Nášivka milí přátelé již bohužel není v ceně akce. Pokud však o ni budete mít zájem ,tak při přihlášení na tuto akci sdělte požadovaný počet nášivek pořadateli , tedy Pargimu.

             !!!!PŘED PŘÍJEZDEM NA SRAZ PROSÍME  NATANKOVAT SVÉ STROJE  !!!!

   
Ubytování :
1) Chatky  - 80 míst
2) Penzion  20 míst
3) Stany - počet míst není omezen
Specifikace bytování :

1) Chatky : jsou pro 4 osoby  s vlastním WC a sprchou a klimatizací ( chatky jsou přímo v areálu)

2) Penzion : pokoje s vlastním WC,sprchou, TV, pro 3-4-5 osob ( přímo v areálu)

3) Stany : lze postavit kdekoli v areálu bez omezení. Zde doporučuji postavit stan mezi chatky nebo v jejich blízkosti s možností využití WC i sprch v chatkách ( samozřejmě se svolením od spřízněných kamarádů v chatkách ubytovaných ).
   Dále doporučuji neotálet a přihlásit se včas ,neboť ze zkušeností z let minulých byla kapacita velmi brzy naplněna. Rezervace místa bude potvrzena až po uhrazení příslušné částky na účet organizátora.

 Strava a konzumace  na místě srazu  (Vše zde uvedené je již bez placení ,neboť je započteno v platbě a  toto platí po celou dobu setkání)

   Jitrnice, jelita, steaky,svíčková,pečené maso, tlačenka, ovar, zabijačková polévka , pečená prasátka na rožni , klobásky, obložené chleby, sýry ,zelenina a koláče (Rovněž bude postaráno o naše tradiční vegetariánské hosty) Nealkoholické nápoje, minerálky, kofola,PIVO čepované a víno dvou barev , káva ,voda i čaj

Program :

1.den : PA - 13.07

  14:00 ..........

- příjezd účastníků do Bohušova

14:00??? - občerstvení a volná zábava.

2.den : SO - 14.07

05:0010:00

snídaně

10:0011:00

- přesun Slezské Rudoltice cca 4 km

11:0015:00

- vyjížďka případně návštěva středověké akce 

15:00??? - zábava při hudbě a požívání pochutin, případně soutěž pro bystré či silné.

3.den : NE - 15.07

05:0009:00 - snídaně ,balení a loučení.

Ceník SF 2018

 

   Vzhledem k častým a opakovaným dotazům uvádím,že níže uvedené ceny jsou platbou za jednu osobu na celý pobyt a to v době od 13.7.-15.7.2018 , kdy v ceně je tedy zahrnuto : 2x ubytování a vše ke konzumaci zdarma po celou dobu setkání . To znamená, že každý platící účastník akce má po celou dobu jejího trvání možnost konzumace a pití všeho formou bufetu bez ohledu na množství či pokročilou hodinu , neboť proviantním personálem obsazený bufet bude účastníkům k dispozici po celou dobu setkání nonstop.V ceně je tedy zahrnuta neomezená konzumace přichystaného jídla a pití nealkoholických nápojů a piva. 
Ceník

  1 osoba chatka  nebo PENZION...............1.200,- Kč
1 osoba stan...................................... ....1.000,- Kč
1 osoba jen konzumace bez ubytování..... ....400,- Kč

   (Zde je nutné uvést , že  případné vrácení části či celé částky při nemožnosti účasti  bude řešit organizátor individuálně )

Způsob platby :
                                  Jediným způsobem platby je zaslání příslušné částky na účet organizátora .

ČSOB   č. účtu 166 386 206 / 0300

   Do zprávy pro příjemce prosím uveďte svůj nick a třeba i „Slezská Sfyňa platba“ nebo do variabilního symbolu uveďte případně svůj mobilní telefon. Jedinou výjimku tvoří kamarádi ze Slovenské země, kteří po domluvě se mnou platí vždy na místě a osoby, které si podmínky domluví přímo s organizátorem tímto pověřeným tedy Pargim.(tel.604820655)

Termín zaplacení do 1.6.2018

   Po tomto datu bude provedena úprava a případné změny v ubytování a podobně.

   (Upozorňuji prosím zvlášť na skutečnost, že po tomto datu neuhrazená objednávka nebude akceptována a místo bude poskytnuto dalšímu zájemci v pořadí )
   Všechny aktualizace ,seznamy účastníků a platby budou průběžně doplňovány ve fóru Velký flám pod akcí Slezská Sfyňa 2018 KLIKNI ZDE
   Dále prosíme účastníky a jejich hosty o nepodcenění přípravy a zopakování pravidel jízdy v kolonách - klikni zde -  a to z důvodu bezpečnosti, plynulosti a pohody pro všechny účastníky vyjížďky.

   Na Vaši účast se těší organizátoři - tedy K 1400 a její Severní letka.

 

 Pargi

 
Text : Pargi
Foto : archiv K1400

+420 604 820 655

Zpět do sekce : naše akce  

 
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser