Dům holubí - klubová místnost 19.09.2014

   Ahoj lidi,  
   ti kdož přiložili ruku k dílu jsou jak se říká v kurzu, takže tato informace je spíše všeobecná a nebudu se v ní příliš rozepisovat neboť fota a fakta hovoří více nešli desetistránkový článek.

   Je nesporným faktem, že ten kdo chtěl myšlenku klubovky podpořit, tak jí podpořil Prací, materiálem či finančně. Mnozí svou podporu pojali kompletně tedy ve všech třech svrchu řečených bodech.

     Dalším faktem je (a ten se stal za léta existence K1400 bohužel smutnou tradicí), že se (jako při podobných dobrovolných akcí) opětovně zúčastnil jedni a ti samí Ká_čtrnáctkový tahouni.
  Ostatní (v duchu své vlastní

tradice), zřejmě plánují svést se na vlně. S tímto strohým konstatováním toto téma opouštím a dále se k němu vracet nebudu.
   Na daný moment je tedy vlastní klubovka před dokončením (chybí však vnitřní zařízení, ale o tom později). Jak vše probíhalo zachycují fotky viz níže.
na začátku byla velká díra, kterou bylo potřeba ucpat další postup prací na klubovce
   Kamenné ksichty
   Tomuto tématu byl věnován poměrně velký prostor v předchozím článku - klikni zde - proto tedy pouze dodám, že je každého věc jak se rozhodne. Nikoho nebudu nahánět aby dodal podklady na zabukované místo. Prostě nejsou podklady - není ksicht a již nebude neb pokládku nelze dělat do nekonečna. Tato neopakovatelná možnost pořídit si kamenný ksicht končí 15.03.2015 s tím, že druhá (zároveň poslední) aplikace ksichtů do podlahy proběhne zjara.
   Co v klubovce ještě chybí ?
01) stoly - 2sk z masivu (rozměr cca 80 x 220cm) zajištěno již je v klubovce  
02) židle - 12 ks z masivu - zatím nejsou
03) letiště - zajištěno již je v klubovce  
04) rošty do letiště - zajištěno již jsou v klubovce (v letišti)
05) kvalitní matrace do letiště - zajištěno
06) pianino (hratelný kus) - zajištěno již je v klubovce  
07) mikrovlnka - zajištěno již je v klubovce  
08) kytara elektrofonická (všimněte si, že s malým "k")  - zajištěno již je v klubovce  
09) kytara klasická tedy akustická (nebo jak se to správně řekne), ale pozor - pouze hratelný kus - zatím není

   A jak to bylo s frasádou ?

původní fasáda musela dolu neboť byla již nestabilní a jde se na to

kdo zná - ten umí

   Díky za váš čas, materiální, finanční, pracovní,  
ale i morální podporu
 
foto : archiv K1400

    zde je na mne spojení

informace o bezplatném SKYPE volání naleznete zde - klikni -

 

k1400cz

   +420 777 812288

volací SKYPE znak :

 

 Zpět do sekce : náš WEB :

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

       
Candy (vol.cz) 20.09.2014 19:46
je to paráda a mikrovlnku taky škrtni - dodám :)
Roman (cservis.cz) 22.09.2014 11:58
Pianino nemám,ale pokud by stačily elektrické klávesy,tak by se jedny našly.
Karel (iol.cz) 22.09.2014 18:07
04) kvalitní matrace do letiště - zatím není - přislíbil Libča .... joo ten už sliboval lecos ale hodně a rád povídá :-)
Generál (cservis.cz) 23.09.2014 01:22
To - Candy : s povděkem znovu konstatuji "staří" tahouni nikdy nezklamou. To - Roman : ne nadarmo se sice říká nikdy neříkej nikdy ovšem na pianino se podstatně lépe staví pivo :-) To - Karel : uvidíme.......
Hardy (94.26) 27.09.2014 09:00
Ostatní v duchu své vlastní tradice zřejmě plánují vést se na vlně... Jinými slovy řečeno, jsou to vyžírkové a vychcánci. Takto ale mohu označit pouze ty,kteří se na pracech nezůčastnili a zařízení budou využívat.Jedná se o soukromé zařízení a je naprosto dobrovolné kdo přispěje prací, materiálem nebo finančné. Vidím to tak,že se káčkaři rozdělí na přispěvatele a ty podřadné ostatní.
Jim (sil.at) 29.09.2014 15:06
Po přečtení příspěvku od Hardyho a mnou očekávané reakci od Generála, která se nedostavila mohu jen za sebe konstatovat, že už o kamenný xicht nepožádám a jako 'podřadný ostatní' se tedy nebudu dění v tomto zařízení ani účastnit. Byl jsem po přečtení jen krůček od žádosti o smazání z xichtů. S dalším vývojem kdoví. Tolik ode mne.
Generál (cservis.cz) 29.09.2014 21:17
To - Jim : pokud jsi četl článek pozorně tak jsem napsal a nyní cituji : S tímto strohým konstatováním toto téma opouštím a dále se k němu vracet nebudu. Pouze z úcty k šedinám tedy odpovím. Káčka se dělit nebudou neboť káčka jsou rozdělené již od samého počátku jejich vzniku !!! Jednak na TAHOUNY kteří jsou ochotni pro druhé něco udělat a ty kteří jedou na vlně. Tak to zkrátka BYLO JE A BUDE !!! Někdo prostě přispěje na chod WEBu jiný nikoli. Můžu však všechny ubezpečit, že WEB bude fungovat i kdyby nepřispěl nikdo. Naprosto stejné je to s klubovou místností. Klubovku bych udělal i kdyby nepomohl nikdo. Trvalo by to podstatně déle, možná i několik let, ale udělal. Díky TAHOUNŮM kteří toto chápou a nechtějí jet na vlně můžeme klubovku otevřít již letos. Mohl bych pokračovat ještě dlouho. Třeba sbírkou na čtyřkolkáře, pořádáním akcí pro kamarády atd atd…. Ale nebudu neb je jasné, že i zde přispějí nebo přiloží ruku k dílu jen TAHOUNI. Je skutečně na každém jednom jak se s danou věcí vyrovná. Já pravidla která jsem sám udělal měnit nebudu. A pokud někdo jede na vlně a ještě jej uráží, že někdo něco dělá pro jiné a vypotí ze sebe slovosled k obrazu svému, pak je to zase jenom jeho věc ….
Jim (sil.at) 30.09.2014 02:08
Dík za objasnění.
Hardy (94.26) 30.09.2014 06:46
To General: Kdo si všechno pozorně přečte, jistě si udělá názor podle vlastních pravidel....
Jim (sil.at) 30.09.2014 10:32
Jen bych dodal, že si vážím těch, kteří přispívají např. na klubovku nebo organizují akce a podobně a ne že mne to uráží. Uráží mne ale zařazení těch "ostatních podřadných" jako vyžírků a vychcánků. O tomhle tento web kdysi nebyl. To je ode mne vše.
Hardy (94.26) 30.09.2014 16:02
Je vidět Jime, že jsi četl pozorně. Máš u mne velké PLUS.
Petr Brno (upcbroadband.cz) 30.09.2014 22:14
Tak mě nějak chlapci uniká smysl této debaty. Vyznívá mě to ale tak, že ten který bydlí pár km daleko (a asi zrovna ten bude tu klubovnu využívat) a ruku k dílu přiložil jako ten správný a ten co bydlí třeba 300 km daleko a ruku k dílu nepřiložil tak že je vychcánek. A přitom třeba zrovna ten co to má daleko, pořádá několikadenní akce kterým věnuje desítky a desítky hodin svého času, stojí ho to třeba při tom i nemalé peníze a ruku k dílu nepřiložil vypadá jako vyžírka a ten co to má kousek a stavil se na odpoledne hodit pár lopat písku do míchačky jako borec. Asi se začíná ta zima fakt blížit. Pár zim byl klid. Takže hurá do hádání, klidně se pusťte i do mně. Už mě to i trošku chybělo :-( PB
Jarýs (vodafone.cz) 01.10.2014 01:32
PB, ty jsi ale vychcana podradna ostatni vyzirka. Kdo by to byl do tebe rekl... :P
Petr Brno (upcbroadband.cz) 02.10.2014 20:53
Ty čehúnská náplavo , přejmenovávám zítřejší akci :-)
Vendys (cox.net) 03.10.2014 18:36
Peťo ty jsi mi to vzal z huby, k tomu není co dodat... palec hore ...
Vendys (cox.net) 03.10.2014 20:59
..teda mám samozřejmě na mysli ten tvůj první příspěvek ;-)
Drtikol (interconnect.cz) 07.10.2014 15:19
Ahoj všichni,předem se omlouvám,že vůbec zasahuju do vaši diskuze-nejsem člen K1400,ale už druhý rok,pokud mohu,jezdím na vaše akce.Stránky sleduji několik let a můj názor je překvapující.Velké společenství lidí,fandící stejnému,se snáší,nemají spolu problém,jsou v pohodě..malý zázrak.Vím o čem mluvím,v roce 1995 jsem byl prezidentem klubu který jsem vymyslel a uvedl v činnost./Pegas Gang Prague MC /.Jediné co jsem nezvládl,co ale vlastně nejde ovlivnit,bylo různorodé myšlení lidí.Neustálé řešení žabomyších válek jsem snášel dva roky.Proto jsem sundal barvy a jezdím kdy chci,kam chci,s kým chci.Potom se objevila K1400.Díky mému kamarádovi"Ječivému"jsem se podíval do Bechyně a od té doby tam jezdím rád,kdykoliv mohu.Prima lidi,pohoda.A o tom to motorkáři je! Generál má nastavena pravidla myslím velice slušně a roky to funguje.Argument vzdálenosti je relativní.Když bude člověk opravdu chtít pomoct,sedne do plechovky a přijede.Pokud je i v tomhle problém,možná sehnat klub blíže bydlišti/mohl bys být tahoun!! Tak to sakra nekažte.!! Zdravím všechny z K1400 Drtikol
Čistič (iol.cz) 07.10.2014 15:39
nehledě na to, že generál psal o dělání něčeho po druhé a okamžitě se to zůžilo na to přijet někam hodně kiláků a házet lopatou - bylo by dobrý si nejen věci přečíst ale i je trochu pochopit a hlavně peťane dřív myslet než z tebe něco vypadne.
Libor (iol.cz) 07.10.2014 17:40
Ve svém prvním příspěvku má Jim pravdu, bohužel v dalších už si za ní nestojí a otáčí.Jime škoda, nejsi osamocen, pouze se hodně z nás nebude veřejně vyjadřovat ale myslíme stejně.A já to za sebe napíši tak jak to je...klubovna nebo hlavně nové dílna a zázemí pro reprezentaci "jednoho", co Mirku Severo, přezdívaný "generále" ... umíš v tom fakt chodit, byl bys dobrým politikem.Joo a Drtikole na tvé působení u MC si dost lidí ještě pamatuje tak tady neplácej blbosti, neb nikdy nevíš, kdo to čte...napiš tady pravdu, proč jsi sundal "barvy".
Drtikol (interconnect.cz) 07.10.2014 20:51
Nazdar Libore,kopeš kolem sebe jako malej kluk.V Tvým věku bys měl hodnotit situace přímo jako dnes,ale neschovávej se za ostatní" pouze se hodně z nás nebude veřejně vyjadřovat" To je úžasnej výrok.To je přesně to, o čem jsem psal.Co Ti Mirek udělal tak hroznýho??Opravuje Ti motorku?? Kamarádství Ti asi nic neříká. Jinak,byť to s věcí nesouvisí,chceš pravdu? Přečti si ji o pár řádků výše. Nezměním ani slovo.Tys u toho nebyl,takže jak o tom chceš mluvit?? Kamarád kamaráda povídal? K smíchu.Víš,byli tam lidi Tobě hodně podobný a těm jsem to při odchodu řekl do očí.Před celým klubem.Tak ti mně asi rádi nemají.Bohužel ze starého púvodního gro, tam zbyli do dnes jenom dva.Určitě budeš se svým informátorem vědět kteří to jsou!? Je to stará věc,která mně už léta netrápí,chtěl jsem jen poukázat na možnost konce každého společenství,kde se začíná dít právě tohle. A už mi nepiš,nebudu Ti odpovídat Drtikol
Jim (poruba.net) 10.10.2014 11:18
Aby bylo z mé strany jasno, nereagoval jsem jsem na nic jiného, než na příspěvek od Hardyho a tak nějak jsem tiše doufal, že to Generál srovná, leč nedočkal jsem se. No co už. Vyjímečně musím souhlasit s PB, který to popsal dost pragnantně. Ona totiž ta situace podle příspěvku Hardyho vyznívá tak, že by si ti tahouni mohli pořádat akce sami pro sebe a plácat se po ramenou, jak jsou dobří, neb každý další, kdo na akci nebo do klubovny jen přijede je vyžírka, vychcánek a podřadný ostatní. Tomuto se všichni tak nějak v diskuzi elegantně vyhýbají a já to pojmenoval. Tolik ode mne na vysvětlenou.
Libor (iol.cz) 10.10.2014 12:48
Jime, neboj víme své ...
Pargi (eri.cz) 14.10.2014 16:30
Jo.A na jedné akci Jarýs,Veverčák a Evadys sežrali půlku prasete a vypili 4 piva( každej) a nějakej rum.To jen na odlehčení. Kamarádi.Neblbněte .Anonym :-)Kuwa jsem tu dlouho nebyl.A když jsme pracovali u jednoho kamaráda tak jsme mu s Dingem a klukama sežrali řízky. Pamatujete kluci jak nás ta břicha bolela.Zdar.Vy blbouni jedni :-)
Jurin (iol.cz) 16.10.2014 12:15
To koukám. Říkal jsem si, že bych v zimě udělal nějakej mejdan ve sklípku s Káčkařama, ale vlastně se můžu na ně vyprdnout, kde byli, když jsem tam potil krev při rekonstrukci před 14 ti lety. Se tam zavřu a radej všechno vychlastám sám. Kurňa, že jsem jezdil tuto neděli k tomu Petrovi ( GL 1800 ) sem tam sežral 3 kousky masa ke křenovce, a kupu koláčů, dokonce mě ještě dom zabalili, teď abych tam jel alespoň jednou v zimě odházet sníh. Jak píšeš Pargi - to jsme ale blbouni.
Duňák (iol.cz) 17.10.2014 08:45
Jurinku,jako nejnižší podřadný vyžírka a vychcánek ti klidně přijedu vypít sklípek a to i přesto,že tam nemáš žádné krabicovky a kofolu. A proto,že jsem ti tam nebyl nikdy pomáhat,tak mi to můžeš klidně napálkovat 2deci za kilečko, jako kompenzaci. Případně ti můžu svůj xicht nablinkat posléze na dlažbu.(ale takový dobytek zas nejsem :-)
Jim (poruba.net) 17.10.2014 15:32
Taky bych do sklípku vyrazil, když Jurinku tak srdečně zveš. Akorát špekuluju, jak to udělat, aby ten, kdo mne poveze, do sebe nehodil dvoudecku jako první. Kolem sebe nikoho takového neznám. Ach jo. Ledaže by bylo někde v okolí nějaké ubytko. To bych se ukázal opravdu s velikým potěšením. Jinak souhlas s Duňákem. o:))
Palo (t-com.sk) 17.10.2014 22:01
Vy dva hajzlici na to by Vas bolo, ani prd! Jurine to racej zavolaj mna, ja teho moc nezim, nevypijem :-)
Generál (cservis.cz) 13.11.2014 09:04
Tak již konečně vím, proč máš potřebu skrývat svou pravou identitu tím, že se pod své příspěvky podepisuješ jako Libor a přitom tě zde všichi znají pod jménem LIBČA......
Karel (iol.cz) 27.11.2014 16:33
Tak po delší době čtu, že matrace od Libči asi nebudou :-)
Profesor (214.7) 27.11.2014 16:45
Koukám, že se ochladilo :) Loni byl klid, pojďme to letos trochu proroštovat :D
Supp (220.250) 17.12.2014 10:47
Ten článek nahoře jsem si letem přečet a skoro zapoměl.Ale najednou kolem furt nějaký připomínky jak to prej u nás skřípe.Tak sem si to teď celý přečet a myslím, že by se to hodilo na konec dlooouhé zimy.Já si du hlavu schladit v sobotu do řeky.Čau kamarádi:-).
J (iol.cz) 10.02.2015 11:48
...
Libča (iol.cz) 10.02.2015 18:28
Přátelé kamarádi, dnes za mnou zašel Milouš a ptal se mne co mám za roztržku s Generálem, ukázal mi fórum a koukal jsem jako blázen. Rád bych Vám sdělil, že já jsem sem nic nepsal a natož proti Mírovi. Hned jsem Mírovi volal, vysvětlil jsem mu, že já takové sračky nepíši a poprosil ho, aby to zde dal na pravou míru. Pokud někdo píše , aby to vypadalo jako ode mne , tak je to pěkný hulvát a nemám k tomu co více dodat. Znovu prohlašuji, že jsem sem nic nepsal a nic o nikom nekomentoval. Mějte se moc fajn a těšíme se na Vás. Libča a Moni
Libča (iol.cz) 10.02.2015 18:37
Jo a to, že nejsou matrace ode mne dodány, tak proč- to jsem Mírovi psal, neboť již cca 1,5 roku firmu s matracemi nemáme, ze společnosti jsme odešli. Nabídl jsem je sehnat za nákupní cenu a to jsem Mírovi napsal čus
General (cservis.cz) 11.02.2015 12:53
Přátelé, já bych to již nerozebíral. Je faktem, že zmiňovaný Libor (dle DVOU na sobě nezávislých AJťáků) psal z IP adresy : monetnábytek. Dle rozhovoru s Libčou již rok a půl na této fy. nepracuje a tak zjevně jedinou možností je, že kdosi na jeho bývalé fy. chtěl škodit a dost možná měl i radost jak se jeho sémě pochybnosti ujalo. No nic - jak jsem psal - nekažme si tady ovzduší kvůli komukoli a jeho škodolibostem. S Libčou jsme si vše již řekli a ze zkušeností z dřívějších let dříve nebo později stejně vše "vyplave" na povrch. Jinak Libčo s tou madrací - již je vše zařízeno (osazeno).
Vlasta (iol.cz) 11.02.2015 15:28
test
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser