SKYPE : k1400cz

napište nám

+ 420  777  81 22 88  Jak již bylo řečeno v informacích : o WEBu  je přístup na kterékoli místo - tedy i do našeho bazaru naprosto volný.
Tento fakt  je svým způsobem velmi příjemný, avšak snad jako vše

na světě může mít i takto velice příjemná věc svou stinnou stránku v podobě zneužití nejen různých rádoby vtipálků, ale též v anonymním podbízení ne příliš kvalitních produktů. Mějte tedy prosím na paměti, že za kvalitu věcí, kompletnost jakož i dodání zde nabízeného nese odpovědnost vždy a pouze prodávající a pokud jej neznáte přistupujte ke koupi obezřetně - on totiž ne každý kdož se "točí" kolem našich strojů je pro věc stejně nadšený jako vy.
   Rovněž si dovolím upozornit, že tento bazar slouží zcela a výhradně k nabídce přebytků v soukromém sektoru!!! nelze tedy inzerovat firmám a nabízené produkty by se měli vztahovat k našemu stylu chopper & cruiser
   Původně jsme do bazaru plánovali udělat nápovědu - ale myslíme si že vše je natolik jasné - že jí netřeba. Vlastně jediné důležité je aby jste si zapamatovali heslo. Pokud by se vám stalo, že jste heslo zapomněli - napište mi - já váš inzerát smažu a zadáte si jej znova pod heslem které si již zapamatujete - snad :-)
   Důležité : je vhodné aby fotka kterou vkládáte do inzerátu byla zhotovená na šířku viz. foto vpravo - pozice A) správně Pokud foto není zhotoveno na šířku ale na výšku B) špatně - obrázek (foto) ve svém počítači nejprve o 90° otočte a teprve poté do bazaru nahrajte. 

   Ideální rozměr pro vkládanou fotku je 800 x 600 pixel. Únosné minimum (aby
fotka nebyla příliš rozrastrovaná (neostrá a zrnitá) je 640 x 480 pixel. Větší foto

A )správně

například 1024 x 768 vložit možné je - automat si jí sám zmenší ale takto velké fotky zbytečně zatíží B) špatně
databázi a poměrně dlouho budete čekat než systém fotku z vašeho PC zpracuje. Prosím tedy aby jste se při vkládání fotek - ve vlastním zájmu - řídili tím co je zde řečeno. Pro jistotu to shrnu : fotky vkládat (případně otočit - když je to možné) na šířku !!!! a ideální rozměr je 800 x 600 pixel.
   Náhled (zmenšeninu) z vámi vložené fotky se děje zcela automaticky takže jediné co musíte udělat je krom zapamatování si hesla (nejlépe je používat jedno které máte již vžité) uvést správný kontakt a popisek. Po vložení můžete inzerát za pomoci tohoto hesla upravovat a také smazat.
   Pokud by jste měli problém s vkládáním inzerátu, jeho editací případně s čímkoli jiným v této sekci kontaktujte prosím autora a správce tohoto prostoru na  e-mail :
   Díky za čas věnovaný přečtení této informace a přeji dobrou
volbu při nákupu
 
 
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser