e-mail ...

     Ahoj lidi, přestože mne většina z vás zná, dobrý mrav velí - abych se představil. 

     Tak tedy : kamarádi mi přezdívají Generál,a pokusím se tyto stránky správcovat. Stránky, jako takové jsem dělal poprvé v životě a musím říct, že bych si velice snadno vzpomněl na pár věcí, které jsem dělal rovněž poprvé v životě, ale šlo
 

napište nám...

 mi to daleko lépe. No ale pojďme si něco povědět k vlastnímu WEBu : vzhledem k tomu, že tyto řádky stejně málo kdo bude číst - tak se moc rozepisovat nebudu.

Všeobecně :

   Tyto stránky jsou určeny vyznavačům a příznivcům stylu chopper & cruiser. Jako takové jsou přístupné všem jenž mají tuto "krevní skupinu" a budu velmi rád, pokud mi je pomůžete spoluvytvářet. Stránky jsem se snažil sestavit tak, aby v nich našel své, jak estét tak i chlípník, laik i odborník, proto pokud se ti něco zrovna dvakrát nezamlouvá buď tolerantní, možná právě to co nemůžeš "překousnout" se někomu velmi zamlouvá.
Důležité :
   Všechny fotky, videa a pohyblivé obrázky se otvírají v novém okně a některé mohou být vcelku objemné, takže tomu kdo má pomalé připojení trvá dost dlouho nežli se načtou. Můžeš proto fotku nechat načíst v tomto samostatném okně a mezitím si například číst text článku. Fotky se po načtení - většinou, ještě nechají zvětšit (v případě, že se objeví v pravém dolním rohu fotky čtvereček)  klikni na něj a ukládej si fotky ve zvětšeném formátu. Při první návštěvě těchto stránek se ti bude vše déle načítat, ale s opakovanou návštěvou půjde již vše o mnoho rychleji. Díky za strpení.
Všeobecně k orientaci :
   Ovládání a načítání sekcí je řízeno panelem tlačítek na  šedém podkladu  po tvé levé ruce. V případě, že zvolená sekce má podsoubory načtou se nejprve na místě původní nabídky nová tlačítka, ale první !!! bude    s červeným písmem  Toto označuje sekci v níž se nacházíš. Tlačítka pod tím které má červené písmo jsou určená pro další volbu. Tlačítka nad tím které má červené písmo jsou určená pro návrat do příslušné sekce. V případě, že v základní nabídce znova kliknete na tlačítko Nabídka načte se úvodní stránka. Pro urychlení načítání zůstává až do konečné volby v hlavním poli stránek - poslední námět.

Použité symboly :

   Myslím si, že symboly jsou více než srozumitelné a pokud některý ze symbolů neotvírá příslušný odkaz (například video nebo fotky) může to být momentální přetížeností stránek. Pokud se ti i další dny stejný problém opakuje budu velmi rád, pokud mi to sdělíš a já se pokusím zjistit, kde je problém. 
Příspěvky do WEBu :  
   Jak jsem již v samotném úvodu řekl, budu velice rád, pokud mi pomůžete tyto stránky spoluvytvářet a proto velice rád zařadím váš příspěvek v NECENZUROVANÉ úplné verzi do kterékoli sekce WEBu. Spojení na mne nalezneš nejen zde (nahoře), ale prakticky v každé sekci - po kliknutí na symbol e-mail bude v záhlaví komu má e-mail adresa.

Etika na WEBu a FÓ-RUM :

   Vzhledem k tomu, že je většina těchto stránkách volně přístupné nemůžu garantovat zneužití třetí osobou, proto zvažte zveřejnění vámi ceněné informace. Budu doufat, že vaše příspěvky, obzvláště v sekci FÓ-RUM nebudou anonymní a diskuze se bude řídit pravidly slušného chování. Bývá nepsaným pravidlem, že neurvalý rádoby anonymní "vtipálek" je prozrazen dříve a ostudněji, nežli je mu příjemné. Rovněž důrazně upozorňuji na to, že pokud v některém z příspěvků dojde k osobnímu
napadání, averzi, krajnímu vulgarizmu, záměrným dezinformacím ... může být tento příspěvek bez předchozího upozornění stažen! Ale nyní pojďme již k příjemnějšímu :
Prezentace "máši" na WEBu :
   Velice rád umístním tvůj stroj do Foto - galerie  v sekci : Motogalerie. Pokud zde není tvá značka předdefinována není žádný problém doplnit tlačítko. Samozřejmě bude o moc lepší pokud využiješ nabídku na osobní prezentaci informace viz. níže, nebo v sekci Naše ksichty

Osobní prezentace na WEBu :
   Pokud bys chtěl mít na tomto WEBu svou osobní prezentaci v sekci Naše ksichty, jakou mají již někteří na těchto stránkách, rád ji zařadím. Pravidlem pro zápis do této databáze (a potažmo získání přístupových hesel) je účast alespoň na jedné naší akci. Při požádání o zřízení osobní prezentace (zařazení do sekce naše ksichty a tím pádem získání přístupových hesel) je tedy nutné aby byla v zaslaných fotkách (které mi zasíláte pro zřízení osobní prezentace) alespoň jedna fotka která dokládá vaší účast na ká_čtrnáctkové akcí . 
   Pro realizaci osobní prezentace jsou dvě možné alternativy. První je ta, že si předdefinovanou tabulku (je v programu Microsoft FrontPage) stáhneš zaplníš údaje a fotky. Takto zaplněnou mi ji odešleš zpět a já ji zařadím. Má to tu výhodu, že to bude za A - rychlejší,  za B - bude to dle tvých představ a za C - pokud si osobní
prezentaci uděláš sám, budeš z ní mít větší radost. Druhá pomalejší varianta je, že mi zašleš podklady a já ti, stejně jako již několika jiným, osobní prezentaci udělám.
V závěru :
 Pokud jsi dočetl až sem, tak klobouk dolů a děkuji za strávený čas. Možná by se slušelo ještě něco málo říct o mé osobě. No - kdo bude chtít tak mně na stánkách určitě najde. A když budeš chtít pokecat naživo? Není nic jednoduššího. Stačí nainstalovat SKYPE. Pro informace zde. No a budeš li se chtít setkat osobně? Přeci nežijeme zas až v tak velké republice - ne?!!
       Takže : příjemnou zábavu a doufám, že mě v tvorbě těchto stránek nenecháte na holičkách.

A co dodat ?   

  ... snad jen - AHOJ v sedlech !!!

   
Chopper a cruiser

zpět na úplný začátek