Kamarádi, kamarádky a přátelé toho nejbáječnějšího stylu v jedné stopě chopper & cruiser Ač se to zdá skoro neuvěřitelné, ale je to tak : 03.02. 2005 v 15:55 hodin byl doručena do mé schránky e-mail, který předznamenal zcela
báječnou novinu - a sice to, že je nás zde již rovná

   Je sice pravděpodobné, že na naše stránky více či méně pravidelně zavítají i ti kteří si zde doposud z
nejrůznějších důvodů neotevřeli svou osobní prezentaci. Tento stý zápis do sekce naše ksichty se již nikdy nebude opakovat neboť náš skvělý seznam (sekce naše ksichty) má jednu funkci, která každému přiděluje neopakovatelné ID a já jsem měl namyšleno, že u příležitosti stého zápisu připravím určité překvapení. Bohužel abych jej mohl zrealizovat musím být mobilní a nějaký čas okolo zmíněného "běhat" což je v tento čas pro mne nereálné. Avšak nemusíte se obávat, že o cokoli přijdete. Jakmile se trochu oteplí pustím se do toho a zmíněné překvapení, které souvisí právě s ID našeho seznamu zrealizuji. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o věc značně seriózní budu o tomto v předstihu informovat. Vy se vyjádříte a já se budu řídit většinovým názorem. Oč se jedná? Nechte se trochu "napínat" neboť další info. zařadím již brzo.
   Jsem to já ale ukecaný - máme zde reálnou věc - tedy oslavu stého zápisu a já mluvím o věcech které teprve přijdou. Takže do reality - schválně - kdo byl tím jubilejním? Zde umístěná montáž již mnoho napověděla, ale pokud vám prozradím, že tím stým byl Vorel - a přinejmenším z fóra jej většina z vás zná, nebudete o mnoho moudřejší. Budete si říkat na fóru??? Tam nikdo takový není. No dobrá a co kdybych tedy prozradil, že stým byl Pája 535 - už jste doma? Většina určitě. A proč tato změna - prostě proto, že na stránkách Pavela i Páju již máme a vzhledem k tomu, že Pája535 by bylo do osobní prezentace dost dlouhé využil svou přezdívku z let dřívějších.
   Vorle přijmi ode mne gratulaci a symbolické , neboť ať již kdokoli provede dvu - tří - šesti .......stý zápis, stý zápis na našich stránkách je již navždy tvůj. 

V montáži na vrchu jsou živé odkazy (klikni na ně)

Zpět do článků : náš WEB

 
Vorel (vol.cz) 04.02.2005 10:19
Vážení je mi opravdu velkou ctí a díkes.....
Polis (eurotel.cz) 05.02.2005 11:29
a jaké ID máme my ostatní??? je to někde čitelné???
Generál (cservis.cz) 06.02.2005 04:05
K vidění to je – uvedu na konkrétném příkladu. Chci zjisti jaké má ID Fugas : kliknout na tlačítko : naše ksichty / hledat V hlavním poli se načte seznam. Do kolonky : jméno napíši : Fugas a kliknu na tlačítko : vybrat V hlavním poli vyskočí tabulka a v prvním sloupci je 1/27 to první číslo nemá význam (je to pořadí v hledání) a to druhé za lomítkem je ID - takže Fuga má ID 27 Nehledejte však v ID žádnou souvislost až někam po ID 85 neboť seznam byl zaplňován dodatečně – to znamená, že někdo mohl být na stránkách již rok a má větší ID nežli ten kdo zde byl jen půl roku. Zhruba od ID 85 je teprve každý nový zápis řazen dle skutečného data.
Polis (eurotel.cz) 06.02.2005 22:59
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
Polis (eurotel.cz) 06.02.2005 23:00
jééé já mám šťastnou třináctku....fakt !!
 
   

zpět na úplný začátek

   
    Chopper a cruiser