Mikulášské setkání v Bechyni na Protivínce

   sobota 07.12.2019

   Přátelé a kamarádi, zimní odstávka našich strojů bývá pro mnohé z nás dost deptající a tak možnost si tento čas jakkoli zpříjemnit jistě mnozí uvítají. Berte tedy tuto pozvánku k posezení a poklábosení s kamarády jako jednu z mnoha možností.
   Oficiální program tohoto našeho setkání není vůbec žádný a bude tedy záležet na každém jednom jak to pojme - kreativitě se možnosti nekladou a tak tedy níže dodám jen věci organizační.
   Jak je v úvodu pozvánky řečeno hlavní scuk je od 12:00 hodin v restauraci Protivínka, která se nachází v Bechyni na náměstí. V této restauraci je pro nás od zmíněného času zabukováno místo.
   Kde konkrétně se tato nachází mnozí víte z akce
ZPS tak snad jen pro ty z vás kteří přijedete poprvé dodávám - čti viz níže :
č.1 č.2 č.3 č.4 ilustrační fota z ZPS
   Trochu podrobněji - hlavní akce se uskuteční v restauraci Protivínka (po vjezdu do náměstí vlevo. Viz foto č.2 4) kde je pro K1400 blokována celá jídelna.
Pro svůj příjezd můžete zvolit dvě varianty.

   A) Přijedete rovnou na putyku - příjezd je možný již od 12:00 hodin
   B) Přijedete na Dům holubí (viz foto č.1 je to přímo naproti benzínky Fato), kde budeme v tento den již od cca 10:00 hodin a po kávičce a krátké prohlídce naší svatyně společné odjedeme v cca 12:30 až 13:00 hodin do putyky.
   Co nás čeká - jak již název akce napovídá, hlavním programem je setkání a poplkání s kamarády a jako "přidružená výroba" je vyzvednutí vámi objednaných kalendářů pro rok 2020. Kalendáře tedy bude možné vyzvednout na D-H ještě před příjezdem do putiky a nebo po vašem avizu je konkrétnímu vezmu do hospody. Pozor ale skuteřně dejte vědět dopředu kdo je budete chtít přebírat na Protivínce ať v sobotu nelítám jak utržený vagon za hozpody na D-H a zase zpět.
   Parkování - je V Bechyni na náměstí od pátku 17:00 do pondělí 07:00 hodin zdarma takže můžete využít tohoto prostoru k bezplatnému odstavení svého oře
   Ubytování - není zajištěno a tak pokud někdo plánujete přenocovat je potřeba, aby jste si ubytování vyřešili s předstihem po své vlastní linii.
   Možností je skutečně něurekom - klikni zde - ( jsou velmi solidní a je to na náměstí) nebo - zde - a tak dále.....
   Co si pohlídat - u předešlých akcí se nám osvědčilo, že každá účtenka v této restauraci bude mít v záhlaví jméno (nick) jejího majitele a tím pádem nemůže dojít k tom, že po odjezdu zůstane na stole (na baru restaurace) nezaplacená účtenka kterou po vašem odjezdu musím řešit. Pokud vám na vaší účtenku číšník (servírka) nick nenapíše, trvejte prosím na tom. Díky za pochopení.
    A to je na daný moment vše - pokud by však kdokoli z vás měl ještě další nápad jak naše setkání zpestřit - sem sním - velice rád jej do sobotního programu zapracuji.
   Vzhledem k tomu, že toto setkání organizuje Motýl, tak případné dotazy, připomínky atd směřujte prosím přímo na našeho kamaráda Motýla nebo pište prosím pod pozvánku do komentáře, případně na naše FóRum.
  Zima je letos dost protivná a nejen proto se na bezva pokec s kamarády již nyní
moc a moc těším.
 

 zde je spojení na Motýla

Foto : archiv K1400

606 628 720

Zpět do sekce : naše akce    

       
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser