Lejčkov - 2019

   Můj osobní názor je, že na některé věci, byť z dávné minulosti, by se zapomínat nemělo a proto jsem se rozhodl podpořit tuto pietní akci. Pokud se chce někdo přidat, pak bude vítán.
   Pozvánka k naší účasti od organizátora této pietní akce se načte pokud - klikneš zde -
   Vzhledem k tomu, že je tato akce organizátorem již plně a detailně připravena, já již níže dodávám organizační podrobnosti nebo chcete li itinerář z naší strany.
   Jsou dva záchytné body.
1) v sobotu 04.05 na D-H. Přijet můžete již od 07:30 hodin. Zde dáme ranní kávu a v 08:30 vyrazíme směr Tábor - Shell pod Černými mosty, kde je druhý záchytný bod.
2) Tábor - Shell pod Černými mosty v 9:00 hodin. Zde se připojí Táboráci a ostatní pro něž je tento záchytný bod časově a prostorově přijatelnější.
   V 09:15 vyjedeme od Shellu do Lejčkova kde bychom měli být maximálně za 30minut - tedy v cca 09:45 hodin. Takže bude prostor na zaparkování ve štábní kultuře.
   Vlastní akce začíná v 10:00 hodin a potrvá do cca 11:00 hodin
   Co se týká vlajek pak jsem zajistil od Bikersmode vlajky o rozměru cca 70x35cm na jejich standardní tyči (ty které asi většina z vás zná) a jsou tedy k dispozici. Konkrétně  : Československá, Sovětská, Britská, USA a Kanada. Pokud má někdo možnost (má k dispozici) osadit svůj stroj i jinými například : Polsko, Francie atd bude to jen ku prospěchu věci.
   Po skončení akce si uděláme vyjížďku směrem na Želiv, kde bychom také spáchali oběd.
   Akce se uskuteční za jakéhokoli počasí ovšem z naší strany jsem slíbil účast pouze v případě solidního počasí. To tedy znamená, že když bude ráno před odjezdem pršet - nejedeme.
 

    zde je na mne spojení
Foto : archiv K1400

Zpět do sekce : naše akce    

informace o bezplatném SKYPE

volací SKYPE znak :

k1400cz

 +420 777 812288

volání naleznete zde - klikni -

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

 
   
       
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser