na Jihočeskou

  anabázi aneb Generál

 

nás svolává

 

   - POZOR -

     Toto není vlastní pozvánka, ale pouze upoutávka na tuto tradiční akci neboť je nutné si v dostatečném předstihu zabukovat ubytování kterého je (vzhledem k dalším akcím jenž v Bechyni budou probíhat) pouze omezený počet.

termín : 28 - 30.07

   Hlavní základnou této akce je (stejně jako loni) kemp Cihelna.
   Kudy tudy ?
   Kemp Cihelna není těžké najít  - klikni zde - přesto si dovolím k této mapce několik málo zpřesňujících informací.  Pokud pojedete z Bechyně tak se vydáte směrem na Radětice (Bernartice). Po opuštění Bechyně pojedete z kopce a pod kopcem (po přejetí mostku) viz. foto č.1 3 jste již na místě ubytování. Je to tedy od cedule konec Bechyně necelý jedem km.
foto č.1 foto č.2 foto č.3 foto č.4
   Jestliže pojedete od Bernartic tak po projetí obce Radětice jedete stále z kopce a ještě před můstkem po pravé straně uvidíte kemp viz. foto č.4
   Ubytování - si každý objednává samostatně - nejlépe na mobilu paní Živnůstkové : 728 960 208 
prostředí na kempu Cihelna je sympaticky komorní....
   Možnosti ubytování 
   Co se týká možnosti ubytování pak jsou k dispozici místa ve zděné části, dále máme k dispozici luxusní chatky ve každé je možno ubytovat 6 až 8 lidí. Dále jsou k dispozici malé chatky vždy pro 2 až 4 osoby což znamená že dva jsou dole a dva na bidýlku. Samo sebou je možné též ubytování ve vlastním karavanu případně stanu - takže možností něurekom ovšem jak je již v úvodu řečeno ubytovací kapacita je vzhledem k dalším akcím jenž budou probíhat v našem termínu omezená a tak je nutné udělat rezervaci co nejdříve. Žádný pořadník se nedělá - prostě kdo dřív zavolá má větší možnost výběru. Při objednávce ubytování nezapomeňte zdůraznit, že jste z K1400.

   To je na daný moment vše - v případě nutnosti může být tato upoutávka aktualizována.

AHOJ v sedlech

 

    zde je na mne spojení
Foto : archiv K1400  

informace o bezplatném SKYPE

volací SKYPE znak :

k1400cz

   +420 777 812288

volání naleznete zde - klikni -

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

 

 Zpět do sekce : naše akce...

       
jméno: | devět a dvě: | poznámka:

nevyplňovat:
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser