pozor - HLEDÁME - pozor

22.09.2020
   Přátelé a kamarádi, nejen vzhledem k tomu, že k 11.10.2020 nastupuji do výslužby (odcházím do důchodu) je proto potřeba poohlédnout se po novém koni.

     Hledáme tedy nového správce tohoto WEBu. Ideálně pokud se ozve někdo z našich řad tedy z ksichtů K1400...
 

   Co tato práce obnáší ?

     Pokud možno pravidelnou a co nejčastější aktualizaci. Tedy zařazování článků (a to jak již vlastních, zaslaných nebo převzatých), zařazování pozvánek na akce, zařazování nových ksichtů, správa a doplňování stávajících ksichtů, kterých je bezmála 500, moderování fóra a diskuzí pod zařazenými články, správa newbawika atd atd... Zkrátka je toho dost a dost.
 

   Nyní pár čísel :

     Na našem WEBu je umístěno k dnešnímu dni 11,1 GB dat !!!! a to v 4.371 složkách, které mají neuvěřitelných 108.559 souborů (tedy článků, fotek atd.) !!!!! Tyto čísla se vztahují pouze k našemu WEBu a není v nich zahrnut FOM ani newbawik.
 

   Co za to ?

     ne nadarmo se říká : slibem nezarmoutíš . Po 16ti letech které tento WEB správuji, ti mohu garantovat, že přímé náklady se (z dobrovolných příspěvků na provoz z řad ksichtů K1400) pokryjí a něco málo zbude. Kolik - bude záležet hlavě na tobě - tedy jak se bude provoz nám ksichtům zamlouvat. Čím víc - tím samo sebou také

 

  více ksichtů na chod stránek přispěje.
   Pokud se tedy najde někdo, kdo by byl ochoten na sebe "pověsit" tento ne zrovna lehký a hlavně časově náročný úkol - ozvěte se prosím co nejdříve (kontakt viz níže). Vše další (včetně, případné pomoci v začátcích) již společně "dopilujeme".

  zakrátko ve výslužbě

   
foto : archiv K1400

    zde je na mne spojení

 

 

k1400cz

   +420 777 812288

volací SKYPE znak :

 

 Zpět do sekce : náš WEB :

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

       
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser