Kalendář K1400 na rok 2008

06.06.2007

 

Kalendář K1400 na rok 2008 (dále jen KK1400/08)

     Začátkem roku si dáváme předsevzetí, prášek na bolavou hlavu a mimo další si většina z nás pokládá na stůl nový kalendář. Proč se trápit postáváním v marketu nebo papírnictví a lámat hlavu, jestli koupit kalendář s recepty, horoskopy nebo s formulí F1, když můžeme mít KLUBOVÝ!?! Pro výrobu takového kalendáře je ovšem potřeba spolupráce. Začátkem března
- zde ve fóru -
byla vyhlášena soutěž o fotografie, ze kterých kalendář vznikne. Sezóna už začala, ale fotografií jaksi nepřibývá. Tak chci připomenout jak to bude : Aby byl kalendář musí být fotografie!!!!  A podle toho jaké budou tak bude kalendář vypadat!!!!!
   KK1400/08 bude podle počtu použitých fotografií buď stolní (obrázek č.1), nástěnný (obrázek č.2), zatím to však vypadá pouze na nevelký plakát (obrázek č.3)

A teď k hlavní věci - PODMÍNKY :

- Svoji fotografii může poslat každý

- Foto by mělo být něčím zajímavé, něčím upoutat, oslovit na první pohled. Musí mít vztah k motorkám, aby na nich byla motorka ale není podmínkou.

- Foto musí mít co největší rozlišení. Fotky

obrázek č.1 obrázek č.2 obrázek č.3

posílejte tak, jak jste je stáhli z fotoaparátu,

nijak je neupravujte !!!!!!!!

ilustrační foto

- Foto nesmí obsahovat reklamní a vulgární prvky

- Fotky posílejte na E-mail KalendarK1400@seznam.cz

O přesné velikosti KK1400/08 rozhodne kvalita dodaných fotografií, já a Vladimír

O použitých fotografiích v KK1400/08 rozhodnete VY ve veřejném hlasování.

   Takže - posílejte své fotografie na E-mail: KalendarK1400@seznam.cz do konce září.

V říjnu pak z dodaných fotografií uděláme předběžný výběr a pak z těch nejlepších budete vybírat ty, které byste chtěli mít v KK14000/08. Po domluvě s Generálem budou soutěžní fotografie umístěny na našem webu K1400 a registrovaní tak budou mít možnost hlasovat – respektive bodovat. Při hlasování současně oznámíme jak bude kalendář definitivně vypadat a kolik bude stát. Se systémem bodování Vás zavčas seznámí Vogi nebo Generál. Upozorňuji, že vzhledem k objektivnosti budou moci hlasovat pouze Ti kteří jsou zařazeni v databázi naše ksichty (eliminujeme tak hlasy od strýčků, bratranců a babiček)

   Výroba kalendáře je již zajištěna a náklad bude takový, aby se na všechny zájemce dostalo v libovolném počtu a cena bude minimální, na úrovni výrobní ceny. Expedovat můžeme počátkem listopadu. Pro zájemce, kteří by chtěli KK1400/08 použít jako firemní kalendář, bude možno dotisknout firemní logo.

Text : Želva a Vladimír

   spojení na autora článku

informace o bezplatném SKYPE
volání naleznete zde - klikni -

volací SKYPE znak :

yoskin_k1400

   +420 732 678086

Zpět do sekce : o WEBu  

 

 

 
 
Fáfa (upc.cz) 06.06.2007 17:10
Už se těšim a stěma babičkama ste mi udělali čéru přes rozpočet
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser