Je totiž čas odejít..... 31.12.2016

     Přátelé, kamarádi a známí, na úvod dnešního článku jsem si vypůjčil slov z písně Dana Landy neb dle mého názoru plně vystihují to co jsem již začátkem sezóny 2016 avizoval - KLIK -
     Vzhledem k tomu, že již bylo řečeno takřka vše
  - KLIK - nebudu zde dále rozebírat důvody které mne k tomuto kroku vedly a pevně věřím, že je každý soudný člověk pochopí. Je pro mne skutečně nepředstavitelné, že bych i po šedesátce pokračovat v tom, co jsem započal začátkem tohoto století.
     Skutečně bych se nerad dostal na úroveň Heleny Vondráčkové nebo Vaška Neckáře, které budou na podiu vozit snad i po devadesátce.
     Ať chcete nebo ne, ale skutečně jsem se stal (a to si nikterak nefandím - spíše naopak) v určitém okruhu lidí
    mediálně známí se vším všudy co media obnáší.
   Tedy samo sebou i bulvár, který mé rozhodnutí nakonec uspíšil. Do života jsem si z této zkušenosti vzal to, že mediálně známé lidi opravdu hluboce lituji a bez zaváhání mohu říct, že bych jejich život nebral za žádné peníze na světě - za žádné !!!!
   Sice jsem v úvodu psal, že již nic rozebírat nebudu, ale svrchu napsané, jsem ještě považoval za nutné říci.
   Takže vše co mělo být napsáno - řečeno jest a mne nezbývá nežli se s vámi rozloučit no rozloučit, ještě se mne tak snadno nezbavíte myslím tím rozloučit se coby správcem našeho WEBu.
   Jistě mnohé z vás napadne otázka co bude dál když se zatím nenašel nový administrátor stránek. Nedá se nic dělat, ale na přechodnou dobu nežli najdeme (všimněte si, že píši najdeme - nikoli najdete) nového admina, budeme holt fungovat v "nouzovém režimu" a je na každém jednom jak se přičiní, aby náš WEB
neupadl do propadliště dějin.

   Na mnohých místech jsem o tom již psal. Každý, doslova každý může přispět. Uspořádáním akce v rámci celé K1400, napsáním hodnocení do sekce testujeme, vkládáním fotek, nahráním fotek na newbawika, srovnáním neuravlce na fóru, atd. Samo sebou a to je nejdůležitější pokusit se najít nového admina jenž by převzal vše ostatní.
   Přátelé - odcházím, ale neloučím se. I nadále budu k dispozici těm, jenž o to stojí
a kteří za to stojí....
     takže již si pouze sbalit fidlátka...
foto : archiv K1400

    zde je na mne spojení

 

 

k1400cz

   +420 777 812288

volací SKYPE znak :

 

 Zpět do sekce : náš WEB :

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

       
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser