Newbawik vstal z popele 03.12.2015

  Ahoj všem ksichtům z K1400 - ostatní kteří nemají na našem WEBu zřízen ksicht již dál číst nemusí, neb jim tato informace bude lautr k ničemu.

   Úvodem :

 

  o našem úložišti fotek newbawik jistě netřeba dlouho psát, ale pokud by se přesto našel někdo jemuž tato informace unikla pak si může otevřít starší článek - KLIK - Tento prostor který Micah vymazlil až do naprosté dokonalosti kdy bylo možné fotky nejen ukládat, stahovat a prohlížet, ale také známkovat a připojovat komentáře se bohužel nesetkal s ohlasem který by si bezesporu zasloužil a tak zvolna komíral až do stavu kdy z něj co do využívaných funkcí zbylo "pouhé" úložiště fotek. Bohužel po čase začalo být i toto úložiště velice často a to z mnoha důvodů nedostupné a tím pádem i málo používané a tak došlo

začátkem letošního roku mimo jiné i z tohoto důvodu - KLIK - k ukončení provozu. Nevím jak vám ale mně osobně newbawik celý rok chyběl a nejen mně. Nebylo totiž kde čerpat fotky pro různé příležitosti jako je například pozvánka na akci nebo fotky do kalendáře. Zkrátka rozhodl jsem se po roční odmlce newbawika vyzvednout z propadliště dějin.

   Jako Fénix z popela

   to opravdu nebude. Náš znovuzrozený newbawik nebude docela určitě tak dokonalý jako ten jenž vytvořil a roky zpravoval Micah - díky ti za všechny ty léta skvělé práce chlape.

Newbawik se vrací na úplný začátek. Vrací se tedy do podoby kdy sloužil "pouze a jen" jako úložiště fotek z našich akcí. Nenaleznete v něm tedy galerie, nebude v něm možné foty bodovat ani komentovat. Pouze ukládat a stahovat.
     Ukládání fotografií  :
   fotky prosím nadále ukládejte na adresu  ftp://newbawik.cz.uvirt6.active24.cz/  uživatelské jméno : newbawikcz1
heslo : to sem psát nebudu neboť jej všichni znáte - zůstalo tedy naprosto stejné jako bylo po všechny léta. Kdo jej zapomněl tak si o něj napíše na můj e-mail viz níže. Jedinou podmínkou pro obdržení hesla je mít zařazený ksicht v naší databázi.

   Pravidla pro ukládání fotografií  :

základní adresáře jsou založeny - konkrétně : akce_2015 / akce_2016 / kalendar_2016  viz. foto č.1
foto č.1 foto č.2 foto č.3

V těchto adresářích můžete vytvářet podadresáře konkrétních akcí. Koukněte se do adresáře akce_2015 kde uvidíte vzor jak postupovat viz. foto č.2 tedy den_měsíc_název akce. Samo sebou bez háčků a čárek - tedy tak jako je udělán zmíněný vzor. Do těchto podadresářů potom uděláte soubor se svým jménem případně se jménem autora snímků také bez diakritiky např. Čára, ale Cara.........atd. viz foto č3 Fotky které potom budete nahrávat do vámi založeného souboru nechte prosím jen očíslované (viz fota č 1+2+3 v levé části) a v původní velikosti. Pokud možno prosím nenahrávejte 2,3,4... naprosto stejné fotky, fotky neostré a fotky nic neříkající - děkuji.

POZOR !!! Tím že fotky na newbawik uložíte, dáváte jako autoři právo  k prohlížení a volnému kopírování všem co se na server připojí, pokud s tímto nesouhlasíte na newbawik je neukládejte !!

   Pro začátek :

  tedy na rozjezd, jsem koupil prostor o velikosti 10GB - vím nic moc, ale uvidíme a když tak : prikůpime doktore

   V souvislosti s opětovným zpojízdněním newbawika rovněž oživuji rychlý přístup do tohoto ftp prostoru - tedy přes úvodní stránku našeho WEBu - viz foto vpravo
   Pokud budete mít nějaké dotazy , či připomínky, můžete psát dole do komentáře případně to s vámi rád proberu na našem Fóru

rychlý přístup

 

   Výpis souvisejících článků

1) Foto ode mne ....
2) Pár slov o našem WEBu
3) Volné pokračování
4) Další rok provozu
foto : archiv K1400  
   

informace o bezplatném SKYPE volání naleznete zde - klikni -

zde je na mne spojení

k1400cz

   +420 777 81 22 88
 

volací SKYPE znak :

 

 Zpět do sekce : náš WEB :

pokud máš SKYPE stačí kliknout na symbol

       
čistič odjinud (upcbroadband.cz) 03.12.2015 09:26
POZOR !!! Tím že fotky na newbawik uložíte, dáváte jako autoři právo k prohlížení a volnému kopírování všem co se na server připojí, pokud s tímto nesouhlasíte na newbawik je neukládejte !! To je sice hezký, ale mám dojem že podle našich nejlepších zákonů na světě musí dát souhlas ke zveřejnění nebo stahování i ten kdo na těch fotkách je. nechci prudit ale nepřímo jsem to zažil
Durdis (backer.cz) 03.12.2015 12:11
Generále, dobrá práce. Newbawik nám opravdu chyběl. Díky.
Duňák (179.238) 03.12.2015 14:25
Opravdu dobrá práce Miro,díkes
Vogi (14.42) 04.12.2015 08:11
Jenom technická drobnost - když chcete, aby se vám soubory či složky řadily chronologicky, postupuje se od největšího k nejmenšímu. Klasicky se používá ROK-MĚSÍC-DEN, tedy např. 2015-09-01 je ideální zápis pro první září. V tomto případě, když je rok už v nadřazené složce, by to mělo být "09-01_vyjizdka".
Generál (cservis.cz) 04.12.2015 11:13
Vogi - máš svatou pravdu - jako vždy ;-) Na Newbawiku jsem to již upravil, rovněž tak v tomto článku kde jsem předělal i instruktážní foto č.2
Vogi (upcbroadband.cz) 08.12.2015 12:40
Další drobnost - při použití klienta (když nejdete přes prohlížeč, ale přes program) se do hostitele zadává adresa bez lomítka na konci: newbawik.cz.uvirt6.active24.cz (v článku upraveno).
Vendys (avast.com) 06.11.2016 16:01
Vím, že při potížích s technikou je v 99% chyba mezi židlí a ovládacími prvky, ale do newbawika se i při použití správných přihlašovacích údajů prostě nedostanu :-(...nebyla by nějaká rada?
 
   

zpět na úplný začátek WEBu

   
    Chopper a cruiser